Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vyzerajú ako dokonalý párik, však? V skutočnosti je to úplne inak

1 88.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Príbeh týchto dvoch ľudí je naozaj obdivuhodný. Pri pohľade na nich totiž každému napadne, že tvoria krásny mladý párik. Pravda je však úplne inde. 

Liu Yelin je žena, ktorá má s mladým, 22-ročným chlapcom veľmi blízky vzťah. No nie taký, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Je to totiž jeho matka. Krásna žena má neuveriteľných, takmer 50 rokov. 

Liu, ktorá si dáva mejkap iba zriedkakedy, vraví, že ľudia považujú jej syna skôr za jej priateľa. Bez vrások v očiach a super telom neustále ohromuje ľudí.

„Ľudia sú často šokovaní, keď zistia, že mám takmer 50 rokov“, povedala Liu Yelin (49).„Kedykoľvek som išla nakupovať a povedala som ľuďom svoj skutočný vek, často chceli zistiť, ako to robím.“

Abc.jpg
www.instagram.com


Takže, čo je jej tajomstvo? Pravidelné cvičenie celé tri desaťročia. „Plávam v jazere a každodenne trénujem,“ povedala.

„Mojím najobľúbenejším koníčkom je plávanie vonku v zime.“  Rada pláva cez rieku Yangtse v Číne a rieku Han v Južnej Kórei.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 14. mája 2017Zdroj www.kosip.org © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: