Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

WOW! Plastický chirurg si vytvoril dokonalú ženu! Chceš vedieť, ako? :-P

Horizon33_2013-9-16_17-51-49
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Vytvoril si ženu s dokonalým telom! Davida a Veronica sa zoznámili v ambulancii a zo vzťahu lekár-pacient podľa ich slov vznikla láska na prvý pohľad. O tom by sa dalo polemizovať, keďže po čase si David z Veroniky doslova vymodeloval ženu dokonalých proporcií. Veronica prišla do jeho ordinácie s tým, že chce podstúpiť vaginoplastiku po pôrode svojej dcéry, no David jej ponúkol omnoho viac.

Spýtal sa jej totiž, čo by povedala na to, keby z nej urobil super ženu. Veronica súhlasila, a tak jej odsali tuk z „druhej brady“, z rúk, zo stehien aj zo zadočku. Obaja sa stali posadnutí svojim výzorom a keďže chcú vyzerať dobre, podstúpili niekoľko plastických zákrokov. Okrem toho sú závislí na zdravom stravovaní a nevynechajú ani pravidelné cvičenie v posilke. Aj samotný David si ľahol pod nôž – dal si napríklad implantovať vlastný tuk do bicepsov aj do tricepsov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 16. septembra 2013Zdroj najky.sk, youtube.com, video: youtube.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: