Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

YouTuber Expl0ited ochutnával červíky! Sleduj, ako veľmi mu „chutili“ :-D

expl0ited
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

V niektorých krajinách je úplne bežné jedenie červíkov, cvrčkov a iného hmyzu. YouTuber Expl0ited si povedal, že prečo by ich neochutnal aj on. Tak nahovoril svoju sestru na túto zaujímavú výzvu :-D

Jeho sestra Paula veru nebola nadšená, no čo by pre svojho milovaného brata neurobila :-D Expl0ited si z internetu objednal múčne červíky s príchuťou mexického korenia a ochutnávka sa mohla začať. Nevyzeralo to vôbec vábne, práve naopak. Boli to ozajstné červíky, na videu si môžeš všimnúť všetky detaily ich drobných tiel.

Najskôr začali tak nevinne, ochutnali len po jednom červíkovi. Na ich tvárach bolo vidieť zhnusenie, no zvládli to :-D No potom si Expl0ited povedal, že mu nestačí, a všetky zvyšné červíky si dal na lyžičku a ochutil niečím naozaj chutným – šľahačkou! No táto kombinácia chutná asi nebola, veď pozri sa sám :-D

https://www.youtube.com/watch?v=qGZg0Mu5iPw
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ak chceš vidieť, ako táto čudná kombinácia dopadla, a či to zvládol prehltnúť, pozri si celé video! No ak máš slabší žalúdok, tak ti to neradíme ;-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor AďaDátum 6. mája 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: