Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Z tohto ti prejde mráz po chrbte! Akrobat predvádzal v šou Česko Slovensko má talent svoje kúsky v závratnej výške!

10 Alexander Weisheit_7506
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
TV JOJ
reklama:
reklama:

30-ročný Nemec Alexander Weisheit predviedol v šou Česko Slovensko má talent vystúpenie, pri ktorom sa porote aj divákom tajil dych! No veď sa pozri…

Pre niekoho šialenec bez pudu sebazáchovy, pre iných obdivuhodný akrobat. Aj tak by sme mohli charakterizovať Nemca Alexandra Weisheita, ktorý sa rozhodol zúčastniť kastingu šou Česko Slovensko má talent.

Alexander nielen že predvádzal nebezpečné akrobatické číslo vo výške 62 metrov, on pri tom aj hral na trúbku! Svoje číslo predviedol vonku pred Inchebou a keďže si porota nechcela nechať ujsť nič z jeho dokonalého čísla, sledovala ho ďalekohľadmi.

10 Alexander Weisheit_7305
TV JOJFoto: www.imgur.com

Alexander prezradil, že toto číslo robil pred sto rokmi už jeho starý otec, takže je to zrejme v rodine. Dokonca si jeho rodina kúpila vežu od telefónneho operátora, aby mohla doma tieto krkolomné kúsky trénovať. Nuž, musí to byť podarená rodinka!

Pozri si číslo, z ktorého budeš mať husiu kožu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. septembra 2015Zdroj Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: