Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhady a tajomstvá, ktoré nevie nikto dodnes objasniť časť 3.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa21.37.16.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
listverse.com
reklama:
reklama:

Častokrát záhady lákajú ľudí k tomu, aby si vo svojej fantázii vytvárali ich rozličné vysvetlenia či predkladali rôzne konšpiračné teórie. Veľa takýchto záhad sa však končí tak, že ide nakoniec len o akýsi vtipný a veselý príbeh, ktorý sa zdal byť najprv akousi záhadou. Existujú však prípady a príbehy, ktoré zostávajú nevyriešené, možno navždy, a práve tie sú často pre ľudí najzaujímavejšie. Máte radi záhady?

Záhadný incident

Aurora je mesto v Texase, ktoré sa preslávilo tým, že v roku 1897 v ňom bolo vidieť akýsi lietajúci objekt v tvare dymu, ktorý bol zaznamenaný niekoľkokrát po sebe. Ten sa vraj podľa miestnych jedného dňa zrútil priamo na cintorín. Títo ľudia hovorli, že “UFO” narazilo do veterného mlyna. Vraj sa podarilo nájsť pilota tejto lietajúcej lode, no bolo tak znetvorené, že nebolo možné identifikovať či ide o človeka alebo nejakú inú mimozemskú bytosť. Celý tento príbeh je však zvláštny tým, že nikto nevidel reálne žiadne pozostatky tela či lietajúceho taniera.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa21.37.16.jpg
listverse.com

Čierne mauzóleum

Toto mausoleum sa nachádza v Škótsku a je miestom odpočinku akéhosi Georgea Mackenzieho. Bol človekom, ktorý mal na svedomí desiatky mŕtvych ľudí. Na tomto cintoríne sa od jeho pohrebu často dejú záhadné veci. Viacerí ľudia zvyknú na tomto mieste omdlievať a získajú popáleniny či modriny bez toho, aby si boli toho vedomí. Dodnes sa nevie, kto má na svedomí tieto záhady cintorína. Hovorí sa, že tento muž aj po smrti pokračuje v jeho hrôzostrašných praktikách.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa21.37.20.jpg
listverse.com

Záhadné svetlá

V roku 1866 boli prvýkrát na severovýchode Oklahomy videné zvláštne svetlá, akási oranžová guľa svetla, ktorá sa pohybovala po oblohe a nikto nevedel odkiaľ tieto svetlá prišli a čo symbolizujú. Jedno z vysvetlení hovorí, že ide len o nejaké spojenie lúčov okolitých áut, avšak ani toto vysvetlenie nie je pravdepodobné, pretože svetlá sa objavili už skôr ako samotný vynález automobilu.

Sni mka obrazovky 2017 11 15 oa21.37.26.jpg
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 25. novembra 2017Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: