Zamilovaná Shakira by priateľovi dopriala milión ľúbostných piesní!

Zdieľať
Shakira
FILE - In a March 27, 2013 file photo, Colombian singer Shakira arrives for a promotion event on the Champs Elysee Avenue in Paris. The singer and judge on “The Voice” is asking a New York judge to throw out a $250 million lawsuit filed by her ex, Antonio de La Rua. De la Rua is the son of former Argentine President Fernando de la Rua. He dated Shakira for more than a decade before they split in 2011. (AP Photo/Francois Mori, File)

Speváčka ich pre neho napísala už viacero, no stále má pocit, že to nebolo dosť.

Kolumbijská speváčka Shakira tvrdí, že jej priateľ, futbalista Gerard Piqué si zaslúži milión ľúbostných piesní. Tridsaťsedemročná interpretka mu ich už vraj venovala viacero, no stále má pocit, že ich nebolo dosť. „Pre Gerarda som napísala už mnoho ľúbostných piesní. Nikdy to však nebude dosť. Myslím, že si ich zaslúži milión,“ povedala v rozhovore pre britský nedeľník The Sun on Sunday.

Speváčka okrem toho tiež prezradila, že pre ňu nebude ľahké odísť na ďalšie turné, pretože jej partner nemôže pre pracovné povinnosti cestovať s ňou. Hviezdny pár, ktorému sa v januári 2013 narodil syn Milan, totiž žije v Španielsku, kde 27-ročný Piqué hrá za katalánsky veľkoklub FC Barcelona. „Futbalisti sú ako vojaci, nemôže cestovať a odísť so mnou. Snažím sa prísť na to, ako si zariadim ďalšie turné. Chýba mi, keď som preč, a bábätko je ešte malé. Niekedy sa cítim previnilo,“ vysvetlila.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom