Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zbláznila sa? Miley odhodila všetky zábrany a nafotila obscénne fotky, ktoré by sa hodili do pánskeho časopisu! FOTO v článku

reklama:
reklama:

Miley Cyrus naozaj nevie, kedy prestať! Buď jej preskočilo, alebo to prehnala s drogami… Keď si už myslíme, že nás nemá čím prekvapiť, s radosťou nás vyvedie z tohto omylu a urobí niečo, čím samu sebe prekoná. Tento raz sa rozhodla opäť odhaliť niečo zo svojho tela – lepšie povedané ukázala takmer všetko.

Horizon33_2013-10-4_20-32-29
Obscénnosti v podaní Miley CyrusFoto: www.imgur.com

Speváčka si dala stretko s kontroverzným fotografom Terrym Richardsonom, ktorý fotí hlavne mladé celebrity a modelky, a nafotila s ním mimoriadne odvážne fotografie. Je na nich takmer nahá a svoje intímne časti sa nesnaží nejako extra zakryť.

Opäť sa nám potvrdzuje, že Miley vie veľmi dobre, čo ju predáva, a s radosťou to využíva vo svoj prospech. Keď to takto pôjde ďalej, zrejme sa môžeme tešiť na nejaké „náhodne odhalené“ intímne video pornografického charakteru…

Čo myslíš, kam je ešte Miley schopná zájsť?

Všetky články o Miley Cyrus na NAJKY.SK nájdeš TU

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 5. októbra 2013Zdroj metro.co.uk, youtube.com, video: youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: