No zbohom! Matka Justina Biebera nahrala pesničku - že by Justin zdedil talent po nej? :-D

Zdieľať
People-Justin Bieber
FILE - This March 19, 2013 file photo shows Canadian singer Justin Bieber performing during a concert at Bercy arena in Paris. The Los Angeles Sheriff's Department says it is searching Justin Bieber's home for evidence in an egg-tossing vandalism case involving the pop star. Sheriff's spokesman Steve Whitmore says Bieber is at the home and is being cooperative with detectives. The singer is under investigation for allegedly throwing eggs at a neighbor's home on Thursday, Jan 9. Whitmore says the search warrant is for a possible felony case because the damage to the neighbor's home exceeded $400. (AP Photo/Francois Mori, file)

Skladbu údajne zložil Bieber, ktorý ju pre matku napísal v Atlante.

Matka kanadského speváka Justina Biebera Pattie Mallette vraj s pomocou syna nahrala svoju prvú pieseň. Skladbu údajne zložil Bieber, ktorý ju pre matku napísal 20. februára v Atlante.

„Toto bola najlepšia noc môjho života. Justin Bieber, bol si ku mne taký zlatý, užila som si s tebou veľa zábavy. Milujem ťa,“ napísala 37-ročná Mallette prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. „Skvelá noc, počas ktorej som nahrala moju prvú pieseň. Ďakujem ti láska za to, že si ju pre mňa napísal!“ pripísala neskôr.

Justin Bieber
Áno Justin, tvoja matka! :-D

O matkinom hudobnom počine informoval aj 19-ročný spevák, ktorý prostredníctvom služby Instagram zverejnil krátky záber z nahrávania piesne. Neskôr matke tiež odkázal, že ju miluje.

Mallette a Bieber sú vraj v kontakte každý deň. „Veľa ľudí si myslí, že si schovávam hlavu do piesku alebo nemám záujem o to, čo robí. Viem, kto je môj syn a určite nie vždy súhlasím s jeho konaním, ale nemusím sa o to hneď so všetkými deliť. Ľudia nepoznajú všetky tie očakávania a ostatné detaily z jeho okolia. Mám na to iný pohľad, pretože som mala možnosť sledovať ho, ako sa s týmito vecami dokáže vyrovnať,“ prezradila ešte minulý rok spevákova mama.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom