Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena požiadala ľudí, aby si aspoň jeden z nich vytiahol mobil z nabíjačky. Nikto jej nepomohol a takto to skončilo

Woman funny charging incident angel giuffria 4 5aa8e54d7d3dc__700.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

V dnešnej dobe sme tak závislí na mobilných telefónoch, že ak by sme o ne prišli, cítili by sme sa snáď ako bez ruky. Tento pocit však doslova prežíva jedna žena, ktorá nosí protézu a zažila nepríjemnú situáciu. 

Angel Giuffria je advokátka a herečka, ktorá má bionickú ruku. Je to protéza, ktorá “vidí” predmety a ihneď sa rozhodne, aký spôsob uchopenia je potrebný. Angel sa zúčastnila jednej konfrencie  v Austine v Texase, kde zažila nepríjemnú situáciu. Jej robotická ruka zostala úplne bez sily. Takpovediac sa vybila.

Dx9oeh6u8aa1bkx 5aa8e10b9fd0c__700.jpg
twitter.com

Herečka zdieľala svoje trápenia aj na Twitteri, pretože účastníci konferencie sa odmietli vzdať svojich nabíjacích staníc. Angel vysvetlila, že niektorí ľudia si mysleli, že jej ruka, ozdobená blikajúcimi svetlami, bola vlastne iba rekvizita a nie protéza. Nakoniec našla stanicu, aby ju vrátila späť do života a nemala žiadne ťažké pocity proti ľuďom.

Woman funny charging incident angel giuffria 4 5aa8e54d7d3dc__700 1.jpg
Foto: www.imgur.com

Angel sa narodila bez ruky a od svojich šiestich rokov už skúsila veľa rôznych protetických rúk. Nakoniec jej najlepšie sadla bionická ruka, ktorá ju potešila nielen esteticky, ale aj lepšie fungovala ako tie predchádzajúce. S novozískanou protézou sa Angel rozhodla pokračovať v herectve a inšpirovať ľudí so zdravotným postihnutím.

Woman funny charging incident angel giuffria 3 5aa8e54a8ab80__700.jpg
Foto: www.imgur.com
Woman funny charging incident angel giuffria 2 5aa8e54897fad__700.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 15. marca 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: