Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si myslela, že má na tvári obyčajnú čiernu bodku. Dermatológ však odhalil šokujúcu pravdu

Befunky collage 7.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com

Veľa ľudí ignoruje známky na svojom tele, ktoré by mohli predpovedať niečo vážnejšie. Nechceme si pripustiť, že by nám mohlo hroziť nejaké nebezpečenstvo. Treba si však dávať pozor na všetky netypické známky, ktoré spozorujeme.

Kari Cummins z Kalifornie si našla na brade nezvyčajnú „známku“. Nemala tušenie, čo to môže byť, no nepovažovala to za dôležité. Nikdy predtým nemala s kožou žiadne problémy, tak si myslela, že to bude obyčajná čierna bodka alebo iná forma akné.

Screen shot 2017 10 05 at 10.54.18.jpg
www.youtube.com

Netrvalo dlho a Kari si uvedomila, že to bude niečo zvláštne, pretože to nechcelo zmiznúť. 35-ročná matka sa preto rozhodla zájsť k dermatológovi. Tam sa dozvedela šokujúcu pravdu. Ako sa ukázalo, napriek klamlivému vzhľadu, že má jasnú a zdravú pleť, išlo o veľmi vážnu vec. Roky používania solárií si vyžiadali svoju daň.

Kari sa úmyselne vystavovala povrchovým UV žiareniam a to spôsobilo zhubný rast rakovinových buniek. Lekári zistili, že ide o formu rakoviny kože, ktorá by sa mohla rozšíriť na iné orgány, ak by sa neriešila čo najskôr. Kari prešla chirurgickým zákrokom, aby sa odstránili rakovinové výrastky, ktoré sa nachádzali na jej čele i na brade. Keď boli odstránené, mala na brade veľkú dieru.

Bez nazvu.jpg
www.youtube.com

Hojivý proces bol sám o sebe náročný a po odstránení rakovinových buniek bolo potrebných niekoľko stehov na uzavretie veľkej diery. „Bolo potrebných 35 stehov na uzavretie diery a trvalo niekoľko týždňov, kým som sa uzdravila. Teraz mi zostala jazva, ktorá je na mojej tvári veľmi viditeľná. Spočiatku som sa necítila veľmi sebavedomo, ale teraz to považujem za posilnenie, pretože môžem využiť svoje skúsenosti na zdieľanie môjho príbehu v nádeji, že budem naliehať na iných, že je veľmi dôležité, aby sa starali o svoju pokožku.“

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 8. októbra 2017Zdroj www.viralthread.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,