Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena trpí vzácnou chorobou. Pokúša sa zohnať peniaze na operáciu, aby ukončila svoje dlhoročné trápenie.

Zena 7.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Žena už viac nechce trpieť. Prosí o pomoc, aby mohla podstúpiť operáciu!  

Žena ukázala jej vzácne kožné ochorenie. Celé telo má pokryté takmer 6000 výrastkami, ktoré jej veľmi obmedzujú život.Libby Huffer z Fort Wayne v Indiane trpí vzácnou chorobou zvanou neurofibromatóza. Zriedkavá choroba kože spôsobuje ne-rakovinové hrudky a Libby má za sebou už desať operácií.
Žila normálny život, kým ešte nemala dvadsať rokov. Vtedy sa jej začali tieto výrastky rýchlo tvoriť po celej koži. Ľudia ju začali šikanovať, boli k nej odporní, pretože si mysleli, že je to nákazlivé.

https://www.youtube.com/watch?v=pDvqsMzXIj4
www.youtube.com

Situácia bola najhoršia v roku 1993, kedy tehotenské hormóny spôsobili množenie výrastkov na tisíce. Teraz trpí chronickou bolesťou a má ich viac ako 6000 po celom tele.
Podstúpila niekoľko chirurgických zákrokov na ich odstránenie, no je to nedostačujúce. Potrebuje špeciálnu operáciu, ktorá by jej naozaj pomohla, no je drahá.

https://www.youtube.com/watch?v=pDvqsMzXIj4
www.youtube.com

V poslednej dobe sa ukazuje na verejnosti v nádeji, že sa jej podarí získať finančné prostriedky na špecializovanú liečbu, ktorá je jej posledná možnosť. Povedala: „Väčšinu svojho života som nosila dlhé rukávy a nohavice, ale v poslednej dobe som sa snažila byť statočná tým, že ukazujem viac mojej pokožky. Bolo by úžasné, keby som sa jedného dňa nemusela starať ako vyzerám a aké oblečenie si dám na zakrytie môjho tela.“ 

https://www.youtube.com/watch?v=pDvqsMzXIj4
www.youtube.com

Libby začala zháňať peniaze na operáciu, počas ktorej elektrický prúd zabíja neurofibrom v tele. Päť hodín sedenia stojí takmer 17500 libier a mohlo by jej to umožniť život bez bolesti, bez pohľadov a posmeškov od ľudí, prvýkrát po troch desaťročiach.


Dodala: „Môj život sa operáciou môže úplne zmeniť. Nie som nákazlivá, som obyčajná ľudská bytosť a všetko, čo chcem, je byť uznávaná a milovaná rovnako, ako ktokoľvek iný.“

Žena už viac nechce trpieť, prosí o pomoc!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. novembra 2016Zdroj metro.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: