Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena vyrezáva z avokádových kôstok malé figúrky. Jej práca je naozaj precízna

Avokado.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Každý má nejakého svojho zaujímavého koníčka, ktorý ho napĺňa. Pozrite sa, pre čo sa rozhodla táto žena. Z kôstok, ktoré všetci vyhadzujú, vytvára krásne figúrky.

Premýšľali ste niekedy, čo robiť s avokádovými kôstkami? Žena menom Jan Campbell je umelkyňa z Írska, ktorá objavila pred nekoľkými rokmi svoju skutočnú vášeň. Všetko to začalo, keď otvorila mimoriadne dokonalé avokádo.

Vnútri bola krásna kôstka s čiarami smerujúcimi nahor, vyzeralo to ako strom. Kvôli tomu, že bola taká krásna, ju nechcela vyhodiť. Namiesto toho si ju vložila do vrecka, aby ju mala ako taký zvláštny symbol.

Keď mala kôstka krásny oranžový odtieň, rozhodla sa preskúmať náhodné remeselné náčinie, ktoré mala doma. Nikdy predtým nič nevytvárala, ale hneď ako začala, našla tu okamžité spojenie a energiu.

Čoskoro mala krásnu tvár z avokádovej kôstky. Potom mala túžbu robiť ešte viac vyrezávaných tvárí a ľudí. Bolo extrémne ťažké čakať na to, aby dozrievali, pretože sa už nevedela dočkať vyrezávania. Teraz jej to ide ako po masle a neraz svojimi výrobkami obdarí aj priateľov. Pozrite si aj ďalšie jej krásne kúsky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 19. júla 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: