Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žene museli kvôli rakovine amputovať nohu. Keď to povedala svojmu 4-ročnému synovi, jeho reakcia ju prekvapila.

13991945_1472067405.7683.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.gofundme.com
reklama:
reklama:

Ak človeka zastihne zákerná choroba, musí s ňou bojovať. No niekedy nemá na výber, ako aj táto žena.

Meghan Nesom je manželka a matka, ktorá pracuje ako detská sestra. Pomáha liečiť deti s rakovinou a tiež bola pri nich aj vtedy, ak chorobe podľahli.  „Jednoducho sú to bojovníci. Tie deti sú nádherné“, hovorí Meghan.

A to isté možno povedať o tejto statočnej žene, ktorej v krutom osude tiež diagnostikovali rakovinu. Ale skôr než by začala ľutovať seba, jej odozva je úplne nesebecká. Opisuje úľavu z vedomia, že je to ona, koho zastihla táto zákerná choroba a nie jej dieťa.

Bohužiaľ, človek si chorobu nevyberie.

E70d9b537239cd4289a59187619a4cb7.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Podstúpila operáciu a ožarovania pred tromi rokmi a zabila tak rakovinu. Teraz sa však vrátila v podobe jasných buniek zhubného nádora, pre ktoré neexistuje žiadny liek. To znamená, že sa s touto správou musí zveriť svojmu manželovi Philipovi a 4-ročnému synovi Colinovi.

Takže Meghan povedala svojmu synovi, že jej budú musieť odrezať nohu a jeho odpoveď skutočne dokazuje, že niektoré deti majú toľko múdrosti aj napriek nízkemu veku.

13991945_1472067405.7683.jpg
www.gofundme.comFoto: www.gofundme.com

„Povedal mi, že všetci jeho priatelia budú teraz žiarliť, pretože jeho mamička bude mať nohu ako robot,“ spomenula.

A to aj napriek už začínajúcej chemoterapii, stále naďalej pracuje ako zdravotná sestra a pomáha druhým. Meghan bola neúnavná vo svojej snahe pomáhať ostatným. Jej spolupracovníci boli po jej boku cez to všetko, dokonca jej venovali 10 000 dolárov na pokrytie nákladov na zdravotnú starostlivosť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 16. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: