Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženu už nudila ich stará kuchyňa, no nemala peniaze na novú. A vtedy dostala takýto perfektný nápad.

Turq 17 850x637.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, ako sa vynašla táto žena, ktorá túžila po novej kuchyni, no nemali na ňu peniaze! 

Ak po niečom veľmi túžite, nevzdávajte sa svojich snov. Vždy je tu cesta a riešenie, ako to dosiahnuť. Vie o tom svoje aj táto žena, ktorá po rokoch zatúžila po novej kuchyni. Avšak, nemali dosť peňazí, aby si mohli kúpiť novú.

Žena zatúžila po novej kuchyni, no nemali na ňu peniaze.

Turq 17 850x637 1.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Ako sa tak pozerala a predstavovala si svoju novú kuchyňu, zrak sa jej upriamil na riad, ktorý bežne doma používa. A vtedy jej v hlave napadla perfektná myšlienka, ktorú chcela čím skôr zrealizovať. Riad mal totiž krásnu tyrkysovú farbu a rozhodla sa, že svoju pôvodnú kuchyňu len trochu obmení a zladí do tejto farby. Ušetrí tak veľa peňazí a kuchyňa bude vyzerať ako nová.

No nevyzerá úžasne?

Turq 3 850x637.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Tanya preto niektoré časti kuchyne premaľovala na tyrkysovo a tiež zladila v rovnakej farbe aj doplnky a pomôcky na varenie. Zvyšné časti namaľovala zase na bielo a vytvorila tak nádherný kontrast, ktorý dodáva celej miestnosti nový vzhľad. Ten, kto príde na návštevu prvýkrát určite pochváli takúto „novú“ kuchyňu.

Klobúk dolu za to, čo dokázala.

Turq 13 850x532.jpg
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Pozrite si fotogalériu, kde uvidíte aj iné doplnky a detaily, ktoré Tanya vymyslela. Skutočne môže byť na seba hrdá, pretože takúto kuchyňu by určite doma privítali viacerí. Čo na ňu hovoríte vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 26. decembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: