Žiaden rozchod? Rytmus a Dara na Facebooku všetko vysvetlili!

Zdieľať
1661826_10154679030770122_6878785613116787224_n

V slovenských a českých médiách sa začali objavovať informácie o tom, že prominentný párik Rytmus a Dara Rolins sa rozišiel! Pravda je však iná!

Český portál blesk.cz včera priniesol informáciu o tom, že sa Dara a Rytmus rozišli a dodal, že samotný Rytmus im túto informáciu potvrdil.

Pravda je však očividne iná! Všetko dal na pravú mieru samotný Rytmus, ktorý na svoj Facebook zavesil fotku s Darou a k tomu napísal komentár:

„Kríza? Ďalšia???

Máme zo zdroja?
Sám v Barcelone?
Dôležitejšia je práca ako Dara?
Rozchod nás dvoch?? Slovo rozchod je len klúčovým slovom v kampani na Orbitky.

Pozdravujeme vás z Barcelony, zažívame najšťastnejšie obdobie. To isté prajeme aj vám.
PS: To že o tom všetky média, vrátane tých najserioznejších informovali ako o zaručenej správe bez overenia jej pravdivosti iba potvrdzuje ako robia z ludí ovce… PS2: Vetu „Áno rozišli sme sa“ som nikomu nepovedal, je to intriga jak víno :-D“ smeje sa Rytmusl.

Horizon33_2014-9-9_15-14-14

Zdá sa teda, že išlo len o novinársku kačicu. No kto ju vypustil do sveta je zatiaľ záhadou…

Rytmus si totiž v týchto dňoch vychutnáva spoločnosť Dary v slnečnej Barcelone :-)

A o čo vlastne išlo? Téma rozchodu je súčasťou kampane na žuvačky Orbit. Určite si zaregistroval reklamu s Antoniom Banderasom, v ktorej sa herec „rozchádza“ so zvyškami jedla. A súčasťou tejto kampane sa teraz stala aj Dara a našla si výborný spôsob na to, ako dostať túto kampaň do povedomia.

Dara píše na svojom Facebooku:Ako domino sa včera rozbehla „svetom“ informácia, že sme sa s Patrikom rozišli. Stačil jeden článok, v ktorom sa skloňovalo slovo rozchod. Téma „rozchod“ je súčasťou kampane značky ORBIT, určite ste zaregistrovali reklamu s „rozchádzajúcim sa“ Antonio Banderasom…Jej súčasťou som aj ja! Prečo? Pretože ide o úspešnú, celosvetovú kampaň, ktorá vychováva. Kampaň je zameraná na prevenciu dentálneho zdravia, sama mám dcérku a dobre viem, aká dôležitá je osveta o tom, ako sa už od malička správne starať o zúbky….V rámci spolupráce sa budem podieľať na najrôznejších aktivitách, preventívnych programoch značky Orbit. Spolu s dentálnou hygieničkou navštívime základné školy, budúci rok bude po Českej a Slovenskej republike jazdiť úžasný kamión…Osveta o tom, ako udržať svoje zuby zdravé a úsmev stále krásny! Táto mediálna bublina (ako príznačne, v súvislosti so žuvačkovou tématikou:)…vznikla tzv. o nás bez nás. Neurobila som pre to nič. Stačilo mať 36 hodín vypnutý telefón. O všetko sa postarali špekulácie senzácie chtivých novinárov..
PS-Každý rozchod je ťažký, v prípade kopačiek po každom JEDLE, je to hračka!

15784_836009356429840_2328679859560966846_n

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom