Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

V živote vraj máme len tri šance sa zamilovať. Nepremeškajte ich

Beautiful loving couple is posing in a bed
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com kiss/s=DynamicRank/f=CTPIHVX

Počas života sa väčšina z nás niekoľkokrát zamiluje a potom sa rozíde – niekedy len preto, aby sa po čase s človekom, s ktorým sa rozišiel, dal dokopy. Podľa psychológov sa vraj môžeme zamilovať len trikrát a každá z týchto skúseností je veľmi dôležitá a možno až nevyhnutná.

Láska ako z rozprávky

Naša prvá láska zvyčajne prichádza počas tínedžerského veku. A je to taký pocit, o akom sme čítali v rozprávkach – našu polovičku si idealizujeme a veríme tomu, že je to na celý život. V čase zamilovanosti si nevšímame drobné problémy a sme ochotní obetovať svoje ciele nášmu vzťahu. V čase prvej zamilovanosti je pre nás dôležitejšie to, ako vzťah vyzerá navonok a nie to, čo v skutočnosti cítime. Láska nás v tomto období naučí, že pozerať sa na svojho partnera je rovnako dôležité, ako pozerať sa na veci a život okolo seba.

http://www.imdb.com/company/co0118437?ref_=tt_dt_co
www.imdb.com

Komplikovaná láska

Druhá láska nášho života je tá najzložitejšia. Sebavedomie, ktoré sme získali z predchádzajúcich skúseností, spôsobuje, že druhý partner, ktorého si vyberieme, je úplne odlišný od toho prvého. Alebo si to aspoň myslíme. Často sme však manipulovaní, oklamaní alebo ranení druhou stranou. Druhý vzťah je zvyčajne veľká dráma s občasnými obdobiami radosti. Naše skutočné city idú aj tu bokom len preto, aby sme vyhoveli niekomu inému. Tento typ lásky nás však naučí, že v láske je dôležité nielen dávať, ale aj dostávať.

https://www.google.ru/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiF6eP3yOLQAhVJ_iwKHS_nATUQFghAMAc&url=https%3A%2F%2Fdreamworkspictures.com%2F&usg=AFQjCNGxyzTJH1pVBr3r-MO5b_zdg1gnsA
www.google.ru

Vyspelá láska

Táto láska sa v našom živote objaví vtedy, keď to najmenej čakáme. Príde bez ohlásenia a vôbec sa nezhoduje s našou predstavou o pravej láske. Je to však skutočný vzťah a vyznačuje sa pocitom úžasnej ľahkosti, niečím, čo sa nedá opísať slovami. V tomto štádiu nášho života už nemáme také veľké očakávania. Nemárnime čas rozmýšľaním nad tým, aká naša láska a náš život majú byť. Sme teda pripravení prijať nášho partnera takého, akým je. A náš partner nás berie rovnako. Takáto láska nás učí žiť v realite a uvedomiť si, že vzťah nemusí byť dokonalý.

http://www.imdb.com/company/co0071509/
www.imdb.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 15. decembra 2016Zdroj brightside.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,