Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

8 vecí, ktoré by mal vyskúšať každý párik. Dajú tvojmu vzťahu šťavu!

Desktop5 7.jpg
10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

To, že páriky spolu občas robia dosť podivných vecí, nie je žiadne tajomstvo. No napriek tomu, že ste toho so svojou polovičkou už vyskúšali dosť, stále sa nájde niečo nové a neobjavené. Čo by to tak mohlo byť? Tu máme zopár tipov.

1. Skúste si to, čo baví toho druhého

Ak nemáte nejaké spoločné hobby, vyskúšajte záľubu toho druhého. Ak napríklad jeden z vás rád hrá videohry a druhý miluje behanie, skúste si to vymeniť. Možno sa vám to zapáči natoľko, že si nájdete spoločné hobby.

S.gif
giphy.comFoto: giphy.com

2. Choďte na road trip

Vyrazte objavovať krásy Slovenska a choďte spolu na road trip. Jeden o druhom sa môžete veľa dozvedieť. Toho druhého totiž poriadne nepoznáš dovtedy, kým s ním „neuviazneš“ na niekoľko dní napríklad v aute alebo hocikde mimo domova. Budete odkázaní jeden na druhého. Ale pozor, taký road trip môže byť pre váš vzťah skutočne zaťažkávacou skúškou!

2.gif
giphy.comFoto: giphy.com

3. Jednoducho buďte

Užívajte si v tichosti prítomnosť toho druhého. Nič viac, len tak pri sebe ležte…

A10175b0 f1b2 0132 44b9 0a2ca390b447.gif
giphy.comFoto: giphy.com

4. Nechaj svojej polovičke milý odkaz

Pred odchodom do práce nechaj svojej polovičke na chladničke odkaz so slovami, že ho miluješ, alebo mu len popraj krásny deň. Nemusíš to robiť každý deň, ale raz za čas to určite poteší.

78380010 f1b3 0132 44b7 0a2ca390b447.gif
giphy.comFoto: giphy.com

5. Zmoknite spolu

Zmoknúť spolu je v týchto dňoch mimoriadne jednoduché a môže to byť celkom romantické. Doma si potom môžete dať horúcu vaňu, víno, sviečky a ohriať sa… (:blum:)

D987fac0 f1b3 0132 f0d1 0ed54733f8f5.gif
giphy.comFoto: giphy.com

6. Používajte spoločný parfém

Prečo si nekúpiť unisexový parfém, ktorý vás bude dokonale vystihovať? Calvin Klein pred časom uviedol na trh novú vôňu CK2, no a tá vonia na ženách rovnako dobre ako na mužoch. Spoločná vôňa môže byť také vaše malé tajomstvo, ktoré vás bude spájať.

Ck.png
Foto: www.imgur.com

7. Odpojte sa

Užite si aspoň jeden deň v týždni bez internetu a mobilov. Jednoducho si ich vypnite, choďte spolu niekam von a kašlite na každého, kto vás chce otravovať. Je to len váš čas a nikto nemá právo vás rušiť. Aj keď pripúšťame, že začiatky dní bez internetu môžu byť náročné…

45242.gif
giphy.com

8. Poskladajte spolu kus nábytka

Ak si zariaďujete spoločné bývanie, určite sa tomu nevyhnete. Skúste spoločnými silami zložiť nábytok, ktorý ste si kúpili do vášho hniezdočka. Môže to byť poriadny test vašej trpezlivosť a schopnosti spolupracovať. No a keď po dlhých hodinách konečne tie hnusné nočné stolíky zložíte, bude to ten najúžasnejší pocit na svete…

78.gif
giphy.comFoto: giphy.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 12. apríla 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: