Zlatý retriever sa stal hrdinom. Takto zachránil svoju majiteľku pred hadom!

Zdieľať
Puppy saves his owner from a rattlesnake attack by taking his bite 5b3ab541a66c3__700.jpg

Pravidelné prechádzky patria ku každodenným aktivitám všetkých majiteľov psov. Inak tomu nebolo ani v tomto prípade, avšak, neskončilo sa to podľa predstáv. 

Paula Godwinová z USA išla ako každý iný deň na bezstarostnú prechádzku so svojimi dvoma psami Toddom a Cooperom. Tá sa však neskončila tak, ako očakávala.

Todd4.jpg

Všetko sa stalo tak rýchlo, že si Paula spočiatku ani nevšimla, že niečo sedí na ceste pred ňou. „Bolo to krásne ráno, ale keď sme kráčali po kopci, doslova som skoro stúpila na štrkáča,“ napísala Paula v príspevku na Facebooku. „Ale môj hrdina, šteniatko Todd, ma zachránil.“

Todd1.jpg

Šesťmesačný zlatý retriever Todd dokázal, že pes je najlepší priateľ človeka. Skočil medzi svoju majiteľku a nebezpečného hada, ktorý sa chystal ju uhryznúť. „Vyskočil priamo pred moju nohu. Takto vyzerá hrdina, „hovorí Paula.

Todd2.jpg

Štrkáč uhryzol malé šteniatko priamo na tvár a tá mu začala rýchlo opúchať. Paula sa preto ponáhľala na najbližšiu veterinárnu kliniku. Veterinár poskytol Toddovi protijed a nechal si ho tam na zvyšok dňa na pozorovanie. Paula zverejnila na Facebooku obrázok Todda v parku. Napísala tiež, že jej šteňa sa zotavuje a je už späť na nohách.

Todd5.jpg

Pes je najlepší priateľ človeka! 

Todd3.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom