Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zlý Zajo úplne zotrel farmárku Lulu. Bude na to reagovať?

Tit 3.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Instagram
reklama:
reklama:

Exfarmári sa rozhodli, že si budú svoju popularitu z reality show zvyšovať na Youtube. Lula síce mala svoj kanál založený dávnejšie, no teraz ho premenovala na ,,Lula a Dávid.“ Zlý Zajo im za to poriadne naložil.

Keď  Zajo zistil, že ide o ďalšiu farmárku, ktorá robí make-up, z chuti zasmial. A jeho smiech bol čím ďalej tým viac nákazlivejší. Vysmieval sa hlavne jej účinkovaniu v reality show.

Nezabudol však ani zabŕdnuť do Janky Hrmovej a svojsky vysvetlil jej tvorbu. ,,Keď ste neúspešná celebrita, tak idete na YouTube a čakáte, že z tej slávy čo vám len trošku ostala, vytrieskate aspoň niečo. Aby na vás ľudia nezabudli.“ Tejto youtuberke venoval Zajo ale vlastné video.

Ďalej svoje ostré pripomienky adresoval len Lule. Jej romantický vzťah s Dávidom Zaja úplne pobavil. Čo však nasledovalo? Zajo vypátral vyjadrenie, kde vlogerka  presvedčivo tvrdila, že od Dávida nechce ani kornútkovú zmrzlinu. Potom však našiel video, v ktorom Lula od Dávida zmrzlinu dostala. A nie len to. Kúpil jej aj radler. ,,Fakt? Toto nie. Je toto vôbec možné?“ Zlý Zajo sa nevedel prestať smiať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor JankaDátum 22. júna 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: