Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zlý Zajo – Youtuber, ktorý si nedáva pred ústa servítku a snaží sa meniť spoločnosť k lepšiemu

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Zlý Zajo nepatrí k obyčajným youtuberom, ktorý si niečo vygooglia a natočia o tom video. Aj keď vie byť Zlý Zajo vo svojich reakčných videách zlý a kritický, tak si vždy overí svoje informácie a snaží sa šíriť dobro.

Základné informácie

  • Celé Meno: Ladislav Miko
  • Dátum narodenia: 5. november 1990
  • Rodné mesto: Košice
  • Miesto bydliska: Bratislava
  • Farba očí: zeleno-modrá
  • Farba vlasov: hnedá

Prečo Youtube?

Zlý Zajo prezradil, že jeho dôvod na založenie Youtube kanálu bol veľmi jednoduchý – chcel vyjadriť svoj názor a tvoriť obsah. Youtuber kedysi pracoval ako reportér a v tejto práci udalosti opisoval z objektívneho hľadiska.

Keď svoje reportérske pôsobenie Zlý Zajo ukončil, tak mu tvorenie správ a celkovo tvorenie obsahu chýbalo. Práve povolanie reportéra v ňom vzbudilo túžbu vyjadriť svoj vlastný, subjektívny názor na rôzne témy a udalosti a neprestať ďalej tvoriť.

Zlý Zajo chcel taktiež zlepšiť dnešný svet, dnešnú dobu pomocou svojich videí. Programy v televízii či mnohé videá na Youtube často kazia mládež a dávajú im zlý príklad a preto je núdza o pozitívny obsah. Zlý Zajo sa často sa venuje problémovým témam v spoločnosti ako šikana, násilie a rôznemu zlu vo svete. V reakciách na videá s takýmto obsahom sa snaží vysvetliť, prečo je napríklad šikana zlá a prečo sa k ľudom treba správať ľudsky.

Youtube je ľahká cesta ku sláve

Zlý Zajo tvrdí, že doba sa mení a s ňou aj ľudia. Ten, kto chce byť dnes slávny, nemusí tvrdo makať, aby sa jeho sen splnil. Nemusí chodiť na talentové skúšky, zúčastniť sa rôznych kastingov a trénovať herectvo, moderovanie a podobne. Jednoducho mu stačí do ruky zobrať mobil, postaviť si ho pred seba a začať rozprávať. Potom už je to len o tom, či jeho video ľudí zaujme alebo nie.

Podľa youtubera by touto formou mali fungovať aj dnešné televízie. Nemali by zamestnávať ľudí, ktorý za sebou majú mnoho praxe a skúšok. Je to preto, lebo tento fakt neznamená, že sa na televíznych obrazovkách takíto ľudia uplatnia a diváci ich budú mať radi. V televíziách to chce podľa jeho názoru takých ľudí, ktorí dokážu zaujať svojou osobnosťou, celkovým vystupovaním a vedia priniesť niečo nové.

Tvorba na Youtube

Kanál Zlý Zajo sa skladá najmä z reakčných videí a teší sa z 10-tisíc odberateľov. Youtuber Zlý Zajo sa nebojí povedať nahlas svoj názor na rôzne kontroverzné videá či udalosti, pričom časti využíva cynizmus, sarkazmus, ale aj humor. Svojou prezentáciou, názormi z iného uhla pohľadu a tým, že sa nebál vysloviť kritiku nahlas, si Zlý Zajo získal mnohých divákov.

Zlý Zajo je okrem youtubera aj novinárom, takže má kontakty a vie si zistiť mnohé informácie. Jeho povolanie mu často pomáha pri natáčaní videí. Tak to bolo aj u videa o Modrej veľrybe, nebezpečnej hry pre deti. Zlý Zajo ako profesionál získal fakty, ktoré len tak človek nenájde internete a vďaka tomu naučil kvalitné informačné video, ktoré mu získalo mnohých odberateľov.

Zlý Zajo na sociálnych sieťach

Zlého Zaja môžeš nájsť pod jeho vlastným menom Ladislov Miko na Facebooku, kde zdieľa mnoho, nielen svojich, zaujímavých príspevkov. Youtuber má takisto aj v mene Zlého Zaja vlastný Facebookový fanpage, kde nájdeš všetko o jeho tvorbe.

Keďže je Zlý Zajo aj gamer, tak má Twitch kanál, na ktorom ho môžeš nájsť streamovať rôzne hry. Nechýba mu, samozrejme, ani Twitter či Instagramový účet, na ktorom uvidíš nielen jeho selfiečka, ale aj fotografie so zaujímavými ľuďmi, zo zaujímavých miest či zvieratká.

Zlý Zajo merch

Čierne tričká, mikiny a náramky z kvalitného materiálu s logom Zlého Zaja si môžeš nakúpiť v tomto e-shope.

Zaujímavé fakty

  • Fanúšikovská základňa Zlého Zaja sa nazýva Rabbit Family.
  • Youtuberovi priniesli veľký úspech videá o Modrej veľrybe, avšak jeho najzhliadnutejšie video je o rozchode streamera Fattyho s jeho priateľkou.
  • Zlý Zajo by rád vo svojich videách vyjadril názor aj na mnohé politické udalosti. Myslí si však, že videá s takýmto obsahom by neboli vhodné – povedať verejne v Youtube videu, kto je zlý a kto je ten dobrý nemusí byť práve najlepšie. Zlý Zajo dokonca na Youtube dostal 2-týždňový ban potom, že natočil reakčné video o tom, ako minister vnútra vlogoval počas lesného požiaru, kým hasiči na jeho uhasenie nasadzovali svoj vlastný život.
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. augusta 2018Zdroj www.interez.sk , www.mediawatch.dog , www.andywinson.sk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: