Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké novinky prinieslo tohtoročné leto týmto zaľúbeným dvojiciam?

Titulka pary 1.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ani ste sa nenazdali a leto pomaly končí a prázdniny o pár dní tiež. Po slnečných dňoch a teplých nociach má asi väčšina z vás o niekoľko zážitkov viac a radi sa s nimi podelíte aj na sociálnych sieťach. Robia to aj vaši obľúbení YouTuberi a my vám zhrnieme niekoľko noviniek, ktoré im prinieslo leto 2017.

Asi najviac rozoberanou témou medzi fanúšikmi Goga a Lucy bolo, či sú opäť spolu alebo nie sú spolu? Ako to teda medzi nimi naozaj je? Prečo trávia toľko času spolu ak sa rozišli? Prečo to taja, ak sú spolu?

? ? @_nathalie_____

A post shared by LUCY•PUG (@lucylucpug) on

Pod ich fotkami a videami sa objavilo množstvo podobných komentárov a poznámok, až kým Danko na Instagrame naozaj nepriznal, že sa dali po nejakom odlúčení znova dokopy a sú naozaj šťastní. Všetci ich fanúšikovia sa upokojili a prajú im všetko dobré.

Love these evenings spent working together. ????? #YOUTUBE #COUPLE #EVENING #WORK&CHILL

A post shared by Daniel Štrauch (@gogomantv) on

Sajfa a Veronika celý august strávili a ešte posledné dni trávia v Amerike. Je to ich každoročná letná dovolenka a stále sa vracajú do Santa Barbary, tentokrát aj spolu s Verčinou rodinou.

Matej si počas oddychových dní odskočil aj do New Yorku na jeden pracovný deň, ktorý mu priniesol obrovský zážitok. Stretol azda najznámejšieho zahraničného vlogera Caseyho Neistata a nemohol ho obísť bez fotografie a pár prehodených slov. Sajfa opísal svoj pocit z tohto stretnutia a prirovnal ho takto: „Cítim sa ako 15-ročná fanúšička, ktorá stretla známeho speváka z nejakého boy-bandu.“ Neskrýval svoju radosť a všetko opísal svojej manželke.

Toto leto k Mome a Expl0vi okrem prezentovaného merchu oboch YouTuberov, pribudol ďalší spolubývajúci do ich bytu. Je to štvornohá sučka, ktorej plemeno sa nazýva Pomeranian a má dokonca aj svoj vlastný Instagramový profil.

New family member ?❤️ #pomeranian

A post shared by Foxy (@snow.foxy) on

Vďaka tomuto prírastku, ktorý si YouTuberský pár adoptoval sa na sociálnych sieťach strhla búrlivá diskusia. Množstvo ľudí na Momu zaútočilo, ako je možné, že si osvojila práve takéto plemeno, ktoré je nie len vzácne, ale aj drahé, keď ona sama ľuďom odporúča a prízvukuje na adopciu z útulku. Moma sa obraňovala týmito slovami: „Jedna pani potrebovala tohto psíka dať preč kvôli pracovným povinnostiam a my sme už dávno chceli psíka menšieho vzrastu do bytu. Osvojenie našej Foxy za symbolickú cenu sa nám v tomto prípade zdalo správne,“ takto Martina uzavrela celý sled podobných otázok a svojho nového miláčika berie so sebou takmer všade.

I love traveling with all of my toys ? #pomstagram #pomeranian

A post shared by Foxy (@snow.foxy) on

Make-up YouTuberka Lulenzz, ktorú poznáte vďaka Farme 8, funguje na svojom YouTubovom kanáli spolu so svojím priateľom Dávidom, ktorého si našla práve vďaka tejto TV-šou. Prešlo niekoľko mesiacov ako sa súťažiaci vrátili do reality a ich vzťah, ktorý bol už veľmi veľakrát rozoberaný vo všetkých médiách a po množstve osočovaní stále pretrváva a dokonca Dávid urobil rázny krok! Požiadal svoju milovanú o ruku!

On ma naozaj požiadal o ruku? nemôžem ešte teraz uveriť!!! ? milujem taaaaaaaa David #ta #farma #je #fakt #carovne #miesto

A post shared by Lula "Lulenzz" Gachulincová (@llnzz) on

Podľa ich slov svoje spoločné kroky myslia naozaj vážne a prezentujú to aj na svojich Instagramových profiloch. Najnovšie pridali video z make-up „tutoriálom“ ako nalíčiť svoju priateľku. ?

A do pätice, azda najväčšie zmeny toto leto čakali Sláža s Betkou. Vďaka flokom, ako svoje vlogy Matej nazval, v malej miere prežívate priebeh leta spolu s nimi. Okrem náročného sťahovania zo spoločného bytu z Trnavy do Bratislavy, nám Slážo po malých častiach ukazuje aj zveľaďovanie veľkého štúdia, ktoré má pracovné pomenovanie „Plejs“. Betka nedávno úspešne absolvovala bakalárske štátnice a konečne sa podľa jej slov môže „venovať veciam, ktoré nie sú povinnosťami ale radosťami“.

Selassieho postretla aj nepríjemná situácia, keď sa mu podarilo mierne priotráviť z húb a piva. Pri vracaní z tejto nešťastnej kombinácie dokonca odpadol, rozbil si hlavu a ostala mu nepekná jazva. Po zotavení už nastali krajšie momenty a toto leto sa tiež rozhodol, že pre seba niečo urobí a začal zarezávať v posilňovni aj spolu s Evženom a trénerom.

Veríme, že aj vám leto prinieslo veľa zážitkov a užívate si posledné dni prázdnin plnými dúškami! ?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 29. augusta 2017Zdroj www.youtube.com, NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: