Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To zrejme Moma nečakala. Pozri sa, čo jej priniesol Mikuláš!

Horizon33_2016 12 7_9 59 35.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Moma má svoju izbu vydekorovanú už od polky novembra, čo vypovedá o tom, že sa na Vianoce nesmierne teší. Si na tom podobne? 

V novom videu, ktoré točila skoro ráno, jej v zábere prekážal spiaci Explo, no ona si ho tam nechala, aspoň dotváral atmosféru ? Fanúšikovia sa Momy pýtali v novom Asku otázky s vianočnou tematikou.

https://www.youtube.com/watch?v=-DvwKA_T4Ps
www.youtube.com

Vianoce sú Mominým najobľúbenejším ročným obdobím, no keby ich mala stráviť mimo územia Slovenska, bolo by to rozhodne v Amerike alebo v Austrálii. Prečo práve tam? To zistíš vo videu.

Keď sa chce Moma vyhnúť nakupovaniu v preplnených obchodných centrách, objednáva darčeky z internetu, čo je asi najpohodlnejší spôsob. Len keď musíš darček náhodou vracať naspäť, pretože ti moc nevyhovuje, to už moc príjemné nie je. Mome sa už neraz stalo, že objednala vianočný darček, ktorý ale prišiel až na Silvestra. Objednávaj preto darčeky s dostatočným predstihom.

https://www.youtube.com/watch?v=-DvwKA_T4Ps
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor turkotovaveronikaDátum 7. decembra 2016Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: