Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zvyknete spávať v ponožkách? Pozrite sa, čo to znamená!

B9651ffd160a246a053417aa23578c2c.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Niektorí ľudia majú vo zvyku spávať v ponožkách. Niektorí si to zas nevedia ani len predstaviť. Ako ste na tom vy? 

Spíte v ponožkách, či bez nich? Podľa toho, čo robíte si môžete myslieť, že ľudia, ktorí robia pravý opak, sú blázni. Niektorí považujú za nemožné spať bez svojich ponožiek, ich nohy sú vždy studené a ani neuvažujú nad tým, ísť spať bez nich. Iní zažívajú presný opak – je im nepríjemné mať ponožky v posteli. Je im horúco a nepohodlne. Môžete si myslieť, že v oboch prípadoch to je jednoducho len o zvyku. Ale nové štúdie ukazujú, že skutočne to odhaľuje oveľa viac, než si myslíte o svojom tele a vašej osobnosti.

Ako zvyknete spávať vy?

881adaabbaa8b3b0b5c8994dd22594a0.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Toto znamená, ak spávate v ponožkách:

Je to pravdepodobne preto, že vaše nohy sú chladné. To zvyčajne znamená, že sú citlivé na chlad a mohlo by to súvisieť s hrúbkou vašej pokožky alebo rýchlosťou metabolizmu vášho tela. Ľudia s pomalým metabolizmom majú zlú cirkuláciu krvi a je im väčšia zima ako ostatným.

Aj keď ste citlivý na chlad, váš stav je spojený s fyzikálnymi a biologickými vlastnosťami, ale má tiež veľa spoločného s vaším vnímaním priestoru a teploty. Dvaja ľudia s veľmi podobnými fyzikálnymi vlastnosťami môžu vnímať vonkajšiu klímu rôznymi spôsobmi.

Ale čo to prezrádza o vašej osobnosti? Ľudia, ktorí cítia potrebu spať so svojimi ponožkami, zvyčajne chcú byť chránení. Ak ste jedným z nich, je pravdepodobné, že máte radi teplé a ukľudňujúce miesta a vždy sa usilujete o vytvorenie hlbokých a intímnych vzťahov s ostatnými. Ste citlivý typ človeka a nevadí vám zdieľať svoj osobný priestor. Potrebujete pomaznanie a objatia, aby ste boli šťastní.

901e2d285e3c6874a8a4753213723c36.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Alebo spávate radšej bez ponožiek? 

Ak je vám už len pri pomyslení na spánok s ponožkami horúco, je to pravdepodobne preto, že máte buď rýchlejší metabolizmus ako ostatní, dobrý krvný obeh alebo silnejšiu kožu. Tie s najväčšou pravdepodobnosťou majú biologickú predispozíciou k zachovaniu a generovaniu tepla a to je dôvod, prečo sú vaše nohy také horúce.

Ak chodíte spať naboso, ste pravdepodobne veľmi nezávislou osobou. Potrebujete osobný priestor a prichádzate do kontaktu s ostatnými, iba ak ste ochotní komunikovať. Ste čestný a úprimný človek. Viete, ako sa postarať o ľudí, ktorí pre vás veľa znamenajú.

68fc369236a7cd9fecaf8de2b226f916.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 22. júna 2016Zdroj www.healthiswealthofheart.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: