Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 príznakov, ktoré svedčia o tom, že ste mohli byť unesený mimozemšťanmi

5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.istockphoto.com
reklama:
reklama:

Od roku 1950 milióny ľudí tvrdili, že boli unesení mimozemšťanmi. Títo ľudia si však nikdy nepamätali nič konkrétne, pretože prišli o svoju pamäť. Jediné, čím mohli dokázať svoje exterestriálne zážitky boli príznaky, ktorými trpeli po únose.

 1. Stratený čas – Môžu to byť minúty, ale aj celé dni, počas ktorých si neviete spomenúť, čo ste robili, čo sa s vami stalo alebo kde ste boli.
 2. Neobvyklé značky na tele – Jazvy a laserové rezy na zápästiach, členkoch či chrbte, o ktorých pôvode nič netušíte. Patria sem aj rôzne priehlbiny, takzvané scoop marks.

  www.noufors.com
 3. Zvuk bzučania alebo šumu – Tieto zvláštne zvuky nevydáva nič v okolí, pochádzajú z vašej hlavy. Najčastejšie ich môžete počuť pred zaspaním.
 4. Pocit, že vás niekto sleduje – Nielen vonku, ale aj doma môžete mať tento nepríjemný pocit. Najmä pred spánkom alebo počas neho.
 5. Námesačnosť – Zobudíte sa na inom mieste, než na akom ste zaspali.
 6. Videli ste UFO – Pravdepodobnosť toho, že ste boli unesený mimozemšťanmi sa rapídne zvyšuje vtedy, keď ste mali možnosť vidieť UFO alebo podivné svetlá na oblohe.
  science.howstuffworks.com

 7. Náhla potreba cestovať – Začnete mávať nevysvetliteľné a podivné nutkanie pohybovať sa z miesta na miesto. Nemusí ísť len o cestovanie do ďalekých miest, stačia aj prechádzky.
 8. Nevysvetliteľné zdravotné problémy – Náhle ochorenia, problémy s dutinami, únava, migrény alebo vyrážky, ktoré vám váš doktor nevie vysvetliť.
 9. Nespavosť – Nočné mory vám nedajú spať. Sníva sa vám hlavne o lietajúcich tanieroch alebo zvieratách s veľkými čiernymi očami, ktoré vás požierajú.
 10. Implantáty – Lekár môže objaviť vo vašom tele malý, čudný predmet neznámeho pôvodu. Najbežnejšie sa vyskytujú v chodidlách, členkoch, nosoch, dlaniach a bedrách.
  www.unexplained-mysteries.com

  Implant1.jpg
  x-u-f-o.blogspot.com/2012/05/in-skull-of-napoleon-bonaparte-found.html
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 14. marca 2018Zdroj humansarefree.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: