10 príznakov, ktoré svedčia o tom, že ste mohli byť unesený mimozemšťanmi

Zdieľať

Od roku 1950 milióny ľudí tvrdili, že boli unesení mimozemšťanmi. Títo ľudia si však nikdy nepamätali nič konkrétne, pretože prišli o svoju pamäť. Jediné, čím mohli dokázať svoje exterestriálne zážitky boli príznaky, ktorými trpeli po únose.

 1. Stratený čas – Môžu to byť minúty, ale aj celé dni, počas ktorých si neviete spomenúť, čo ste robili, čo sa s vami stalo alebo kde ste boli.
 2. Neobvyklé značky na tele – Jazvy a laserové rezy na zápästiach, členkoch či chrbte, o ktorých pôvode nič netušíte. Patria sem aj rôzne priehlbiny, takzvané scoop marks.
  http://www.noufors.com/physical_evidence_in_alien_abduction_cases.html
 3. Zvuk bzučania alebo šumu – Tieto zvláštne zvuky nevydáva nič v okolí, pochádzajú z vašej hlavy. Najčastejšie ich môžete počuť pred zaspaním.
 4. Pocit, že vás niekto sleduje – Nielen vonku, ale aj doma môžete mať tento nepríjemný pocit. Najmä pred spánkom alebo počas neho.
 5. Námesačnosť – Zobudíte sa na inom mieste, než na akom ste zaspali.
 6. Videli ste UFO – Pravdepodobnosť toho, že ste boli unesený mimozemšťanmi sa rapídne zvyšuje vtedy, keď ste mali možnosť vidieť UFO alebo podivné svetlá na oblohe.
  https://science.howstuffworks.com/space/aliens-ufos/what-do-and-don-t-know-about-pentagon-s-secret-ufo-program.htm

 7. Náhla potreba cestovať – Začnete mávať nevysvetliteľné a podivné nutkanie pohybovať sa z miesta na miesto. Nemusí ísť len o cestovanie do ďalekých miest, stačia aj prechádzky.
 8. Nevysvetliteľné zdravotné problémy – Náhle ochorenia, problémy s dutinami, únava, migrény alebo vyrážky, ktoré vám váš doktor nevie vysvetliť.
 9. Nespavosť – Nočné mory vám nedajú spať. Sníva sa vám hlavne o lietajúcich tanieroch alebo zvieratách s veľkými čiernymi očami, ktoré vás požierajú.
 10. Implantáty – Lekár môže objaviť vo vašom tele malý, čudný predmet neznámeho pôvodu. Najbežnejšie sa vyskytujú v chodidlách, členkoch, nosoch, dlaniach a bedrách.
  https://www.unexplained-mysteries.com/forum/topic/235430-possible-alien-abduction-implant/
  Implant1.jpg
  x-u-f-o.blogspot.com/2012/05/in-skull-of-napoleon-bonaparte-found.html

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom