UFO a mimozemštania existujú a máme dôkazy! - tvrdí bývalý úradník Pentagonu

Zdieľať

Každý sme už počuli rôzne teórie a videli rôzne fotografie, ktoré sa snažia dokázať existenciu UFO. Verili sme im? Asi ťažko. Ale keď s týmto istým tvrdením prišiel bývalý pracovník Pentagonu, tak ľudia začali premýšľať: Čo ak je to pravda?

Bývalý riaditeľ pokročilého programu na identifikáciu vzdušných hrozieb, Luis Elizondo, rezignoval zo svojej funkcie. Bolo to kvôli frustrácii z utajovania informácií ohľadne jeho programu, ktorý sa venoval identifikácii a hodnoteniu takzvaných neidentifikovateľných lietajúcich predmetov, ktoré poznáme pod skratkou UFO. Aj keď jeho program prestal byť financovaný v roku 2012, Luis naďalej pracoval v Pentagone a vykonával prieskumy spolu s inými štátnymi orgánmi.

https://pixabay.com/sk/ufo-cudzinec-chlap-pozaziemianin-2413965/

Po takmer šiestich rokoch je Luis Elizondo nielen presvedčený, že UFO a mimozemšťania existujú, ale že máme aj dostatok dôkazov na to, aby sme to potvrdili. Jeho nadriadení však nedovolia zverejnenie týchto dôkazov.

Nasledujúce video zobrazuje stret medzi námorným Super Hornet-om a neznámym objektom. Aj tomuto prípadu sa venoval Luis Elizondo.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom