Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

UFO a mimozemštania existujú a máme dôkazy! – tvrdí bývalý úradník Pentagonu

6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
images.unsplash.com
reklama:
reklama:

Každý sme už počuli rôzne teórie a videli rôzne fotografie, ktoré sa snažia dokázať existenciu UFO. Verili sme im? Asi ťažko. Ale keď s týmto istým tvrdením prišiel bývalý pracovník Pentagonu, tak ľudia začali premýšľať: Čo ak je to pravda?

Bývalý riaditeľ pokročilého programu na identifikáciu vzdušných hrozieb, Luis Elizondo, rezignoval zo svojej funkcie. Bolo to kvôli frustrácii z utajovania informácií ohľadne jeho programu, ktorý sa venoval identifikácii a hodnoteniu takzvaných neidentifikovateľných lietajúcich predmetov, ktoré poznáme pod skratkou UFO. Aj keď jeho program prestal byť financovaný v roku 2012, Luis naďalej pracoval v Pentagone a vykonával prieskumy spolu s inými štátnymi orgánmi.

pixabay.com

Po takmer šiestich rokoch je Luis Elizondo nielen presvedčený, že UFO a mimozemšťania existujú, ale že máme aj dostatok dôkazov na to, aby sme to potvrdili. Jeho nadriadení však nedovolia zverejnenie týchto dôkazov.

Nasledujúce video zobrazuje stret medzi námorným Super Hornet-om a neznámym objektom. Aj tomuto prípadu sa venoval Luis Elizondo.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 8. januára 2018Zdroj www.outerplaces.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: