Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

10 skvelých filmov, v ktorých hrdinovia zomierajú

Film Titanic
SITA/AP
reklama:
reklama:

Nikto nechce, aby jeho hrdina zomrel, šťastný koniec je predsa len o niečo lepší. Hoci to nemajú diváci radi, filmy si dokážu obľúbiť aj napriek tomu, že ich obľúbená postava zomrie. Tak je to aj v nasledujúcich prípadoch.

Philadelphia

Andrew Beckett si najme homofóbneho právnika Joea Millera, aby ho obhajoval na súde proti jeho bývalému zamestnávateľovi, ktorý ho prepustil kvôli HIV. Prípad síce vyhral, ale nakoniec chorobe podľahol.

Dokonalý trik

Po tom, ako Nikola Tesla prišiel na to, ako vyrobiť svoju kópiu, Robert Angier tento objav zneužije na vlastný smrtiaci magický trik. Jeho rival Alfred Borden to zistí a Angiera zabije.

Útek do divočiny

Skvelý študent a absolvent Emory University Christopher McCandless minie všetky svoje úspory a vydá sa do aljašskej divočiny.

Titanic

Tento tragický milostný príbeh určite poznáte. Smrť Jacka Dawsona je rovnako smutná aj po rokoch.

Zachráňte vojaka Ryana

Kapitán Miller dostane náročnú úlohu – ísť na nepriateľské územie, nájsť a zachrániť vojaka Ryana. Všetci jeho bratia totiž už zomreli a on je posledným synom v rodine. Viete, ako to skončí?

12 opíc

Väčšina svetovej populácie je vyhubená a James Cole má za úlohu vrátiť sa v čase, aby zistil, ako sa to stalo a epidémii zabrániť.

Statočné srdce

Po tom, ako je jeho manželka na pokyn anglického dôstojníka zavraždená, William Wallace sa vzbúri a začne boj proti anglickému kráľovi Edwardovi I. Hoci by sme si všetci priali, aby vyhral, nakoniec je mučený a pred smrťou kričí „Sloboda!“

Život je krásny

Guido sa snaží ochrániť svojho syna pred hrôzami holokaustu. Takmer sa mu to podarí.

Million Dollar Baby

Po tvrdom tréningu, aby sa znej stala profesionálna boxerka, Maggie skončí paralyzovaná na nemocničnom lôžku. Požiada svojho trénera, aby stroj vypol a ukončil jej život.

Potomkovia ľudí

V postapokalyptickom a neplodnom svete je otehotnenie zázrak. Záchrana tejto ženy je natoľko dôležitá, že Theo Faron je pre ňu ochotný obetovať svoj život.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jkDátum 27. júla 2018Zdroj list25.com ©Najky.sk
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: