Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Obrovská tragédia! Mladík obetoval svoj život pre tieto fotky…

Horizon33_2016 1 12_10 26 30.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.reddit.com
reklama:
reklama:

Keď zomrie pomerne mladý človek, ktorý mal celý život pre sebou, je to príležitosť pre všetkých, aby si uvedomili svoju smrteľnosť. Niekto odíde v najlepších rokoch svojho života a to je jedna z najväčších tragédií, aké sa môžu stať. Presne tak, ako v prípade mladého vysokoškolského študenta z New Jersey…

Connor mal iba 20 rokov a celý život pred sebou. Miloval fotografovanie, čo dosvedčujú aj jeho posledné minúty pred smrťou. Ocitol sa na vrchole kultového hotela Four Season v New Yorku a fotil okolitú panorámu. Spadol však z výšky 7,5 metra a už mu nebolo pomoci.

Desktop 1452526234.jpg
www.viralnova.comFoto: www.viralnova.com

Podľa policajtov príčinou tejto tragickej udalosti bol fakt, že si Connor neuvedomil, že sa za ním nachádza ešte ďalší otvor. No keď si to uvedomil, bolo už neskoro..

Horizon33_2016 1 12_10 22 12.png
www.viralnova.comFoto: www.viralnova.com

Fotoaparát aj všetky jeho osobné veci, boli odovzdané rodine. Na mieste tragédie sa našla aj SD karta, ktorá obsahovala tieto zábery, ktoré sa mu podarilo nafotiť pár sekúnd pred smrťou…

Desktop 1452526230.jpg
www.reddit.comFoto: www.reddit.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 12. januára 2016Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: