Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3 krátke a skvelé horory, ktoré si môžete pozrieť na Youtube

1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nasledujúce hororové filmy, ktoré si môžete voľne pozrieť na Youtube, nemajú viac ako 10 minút. Mnohé z nich vyhrali alebo boli nominované na rôzne ocenenia.

tEXt

Názov tohto hororu, tEXt, zvýrazňuje slovo EX. Desivý príbeh sa odohráva okolo ženy, jej ex priateľa a najlepšej kamarátky.

Kým je žena sama doma počas večerných hodín, jej bývalý priateľ jej začne vypisovať správy na mobil. On nebude však tým najhorším, čo ženu vo filme postihne.

Don’t look away

Mladé dievča uvidí z okna na záhrade podivnú postavu desivého muža. Okamžite zavolá svojmu otcovi. Ten jej povie, že za žiadnych okolností zo strašidelného muža nesmie spustiť oči.

Dievča však otca neposlúchne a ide radšej zamknúť dvere. Keď sa vráti k oknu, postava muža tam už nestojí.

I Heard It Too

Tento krátky desivý film je založený na známom, dvojvetnom hororovom príbehu: Dievčatko započulo, ako ju jej mama volá z prízemia a tak sa vydalo ku schodom. Len čo však vyšla izby, tak ju jej mama stiahla ku sebe do spálne a zašepkala „Aj ja som to počula.“

Kto sa nachádza s dievčatkom a jeho mamou doma?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 4. júna 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: