4 filmy, v ktorých sa predstavila jedna z najkrajších amerických herečiek

Zdieľať
Img_4091.jpg

Hollywood produkuje, čoraz viac hercov a herečiek, no nie všetkým sa podarí preraziť. To však nie je prípad americkej herečky Jessicy Alba, ktorá patrí k tým najúspešnejším herečkám na svete a okrem toho patrí aj tým najkrajším ženám vo svete šoubiznisu. Vybrali sme 4 filmy, v ktorých táto herečka predviedla svoj herecký talent. Už ste tieto filmy videli?

Honey (2003)

V tomto hudobnom filme herečka stvárnila postavu mladej a talentovanej tanečníčky. Pracovala ako barmanka, no po večeroch tancovala na diskotékach, kde si ju všimol jeden z režisérov videoklipov a oslovil ju. Splnil sa jej sen spojený s tancom?

Do hlbiny (2005)

V tomto filme si herečka zahrala po boku herca Paula Walkera. Podarí sa im naraziť na vrak lode, kde je ukrytý poklad v hodnote niekoľkých miliónov dolárov. Sľúbia si, že o tom nikomu nepovedia, aby ich náhodou niekto o tento poklad neobral. Postupne ich však čaká hneď niekoľko prekážok a nebezpečenstiev. Podarí sa im poklad nakoniec získať?

Sin City (2005)

Ide o americký film, ktorý bol natočený podľa motívov rovnomenného komiksu. Príbeh sa odohráva na mieste, ktoré je rozdelené na tri celky: skorumpovanú políciu, mafiu a radodajné dievčatá, ktoré po nociach predávajú svoje telá. Pôsobenie v ich mestečku funguje na princípe, že sa nikto nestará do nikoho a pár rokov to takto vydrží, ale potom sa všetko zmení a v Sin City zavládne krutý boj.V roku 2014 vyšlo aj pokračovanie tohto filmu.

Neviditeľný symbol (2010)

V tomto filme ukázala herečka jednu zo svojich hereckých stránok. Hrá tu totiž mladú samotárku, ktorej otec ochorel ešte v čase, keď bola malá a tak sa ponorila do sveta matematiky, aby sa pred jeho chorobou mohla schovať. Po rokoch sa z nej stáva učiteľka matematiky a snaží sa svojim študentom pomôcť aj s krízami, ktoré zažívajú počas školy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom