Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6-ročný chlapec bol s mamou v reštaurácii, keď tam zrazu prišli traja policajti. Čo sa stalo potom, šokovalo všetkých!

Chlapec.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Deti mávajú svoje idoly, svojich obľúbených hrdinov, ktorých uznávajú. Pozrite sa, čo urobil chlapec, keď uvidel policajtov v reštaurácii. 

Mladý Noah Knauff má iba 6 rokov a práve úspešne absolvoval škôlku. Odmalička boli preňho policajti veľkým vzorom a hrdinami. Jedného dňa išiel s mamou do reštaurácie, kde si pochutnávali na pizzi. O chvíľu tam prišli aj traja miestni policajti.

„On rešpektuje ľudí v uniforme,“ povedala matka chlapca Jennifer. „Sú jeho hrdinovia.“ Matka povedala, že chlapec sa s nimi chcel pozdraviť, no na to bol príliš plachý. Ale niečo pre nich predsa len chcel urobiť. A tak sa aj stalo. S mamou sa najedli a pri odchode malý chlapec zaplatil policajtom účet. A to všetko zo svojich našetrených peňazí. „Oni skutočne pomáhajú nášmu okoliu, pretože zatýkajú zlých ľudí,“ povedal Noe, „a ja som naozaj chcel za nich zaplatiť.“

Policajti o tom nevedeli a keď sa chystali platiť, čašníčka im povedala, že chlapec to urobil za nich. Policajti ostali neskutočne dojatí z činu chlapca a vďační. O to viac, že mal iba 6 rokov. Bol to pre nich neskutočný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnú.

Toto urobil malý chlapec po príchode policajtov do reštaurácie!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 9. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: