Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj toto nájdete na Youtube. ASMR – zvuky, na ktoré vás vaša reakcia skutočne prekvapí

Horizon33_2016 9 4_14 51 19.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com

Zimomriavky, všetci ich poznáme a hádam neexistuje človek, ktorý by tento pocit nezažil. Keďže je všeobecne známe, že na internete je možné nájsť všetko, je len logické aby sme tam našli aj videá, ktoré nám tento ľudský fenomén spôsobia. ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response), sú videá, ktoré v nás vyvolávajú príjemné pocity podobné miernemu elektrickému prúdu či zimomriavkám.

Na prvý pohľad na vás budú tieto videá pôsobiť zvláštne a to zrejme aj preto, lebo sú. Obsahom tých, ktoré sú bizarné len mierne, je napríklad jemné praskanie plastových obalov, prechádzanie štetcom, či rôznymi inými predmetmi po mikrofóne a nezrozumiteľné šepkanie a mľaskanie.

Ak sa však ponoríme hlbšie do týchto videí, môžeme nájsť aj rôzne formy hrania na roly. V tomto videu sa môžete tešiť na holenie.

Existujú však aj bežné prehliadky u doktora, únos so žiadosťou o výkupné, knižnica a jej zamestnankyňa alebo fantasy z rôznych filmov a iných médií.

Do roku 2015 bolo ASMR pomerne nevinnou zábavkou, no potom prišlo k založeniu takzvanej ASMR – otiky (ASMR erotika). Tieto videá sú zväčša tvorené ženami a majú značne sexuálny podtón, čo je aj viditeľné na obsahu a odeve prezentujúcej. V týchto videách sú rôzne vzdychy, zvuky bozkov či masáže.

ASMR je jeden z tých zvláštnejších fenoménov, no v žiadnom prípade by nemal byť odsudzovaný. Mnoho fanúšikov týchto videí vraví, že im pomohli zbaviť sa stresu či zmierniť ich úzkosť, pomôcť s nespavosťou a dokonca aj depresiou. Táto metóda liečby je zdarma a zrejme aj efektívna, i keď často veľmi bizarná.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Veronika FrtúsováDátum 4. septembra 2016Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme