Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aké je to byť hasičom ? Na vlastnej koži si to vyskúšal Malý Mišo

Maxresdefault.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ak nepoznáte Miša, tak si skúste spomenúť na jojkársku talentovú show, kde sa zviditeľnil malý mladík zo zákulisia. Miša si vďaka svojmu príjemnému vystupovaniu obľúbili davy divákov a práve pre tých spustil  svoju show – 1 Deň ako.

V minulých dieloch si vyskúšal prácu tlačiara a ukázal nám aj zákulisie podniku Alza. No v najnovšom videu sa Mišo stal na jeden deň hasičom. Aj keď nástup na 7.00 hod. nestihol a meškal skoro dve hodiny, hasiči z Trnavy ho zobrali k sebe a dali mu pocítiť, ako vyzerá jeden ich pracovný deň.

Zaznam na celu obrazovku 11. 2. 2018 165905.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Po odovzdaní hasičského obleku nasledovala prvá prekvapivá úloha, ktorou bolo umývanie okien na všetkých autách. Chvíľu na to nasledoval už ostrý výjazd k unikajúcemu plynu, takže Mišo pocítil na vlastnej koži, aké je to naskakovať do akcie. Ešte upraviť krátke traky a môže sa pokračovať. Pracovný obed striedali cvičné poplachy, kde si Michal skúšal, ako rýchlo sa dokáže pripraviť na výjazd.

Zaznam na celu obrazovku 11. 2. 2018 170001.bmp_.jpg
www.youtube.com

V ďalšej časti dňa si hasiči pre Miša pripravili dve úlohy. Najprv musel vybehnúť šesť poschodovú budovu spolu s hasičským vybavením a potom si vyskúšal vystrihovanie zranenej osoby z auta. Najmä práca s hydraulickými nožnicami dala Mišovi poriadne zabrať.

Zaznam na celu obrazovku 11. 2. 2018 170013.bmp_.jpg
www.youtube.com

Na záver dňa sa pritrafil ďalší ostrý výjazd, tentokrát ale vážnejší. Išlo o požiar v rodinnom dome. Tu sa Mišo nemohol zúčastniť priamo, no na miesto zásahu pricestoval neskôr a videl aj tú smutnú časť hasičskej práce. Tento výjazd sa totiž skončil tragicky.

Aké ďalšie povolanie má Malý Mišo vyskúšať nabudúce? Napíšte mu to do komentárov pod videom, ktoré prikladáme TU:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 11. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: