Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako sa zbaviť otravných telefonátov od anketárov? Tento chlapík to vybavil veľmi šikovne! :-D

NSA Phone Records
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
A man talks on the phone outside the U.S. Courthouse in Washington, Thursday, June 6, 2013, where the secret Foreign Intelligence Surveillance Court resides. An order was granted by the secret Foreign Intelligence Surveillance Court on April 25, good until July 19, for the National Security Agency (NSA) to secretly collect the telephone records of millions of U.S. customers of Verizon under a top secret court order, according to the chairwoman of the Senate Intelligence Committee. (AP Photo/Cliff Owen)
reklama:
reklama:

Určite sa ti už stalo, že ti zazvonili telefón, na displeji sa objavilo neznáme číslo a ty si urobil tú chybu, že si zodvihol telefón. A na druhej strane sa ozve hlas, ktorý sa ťa spýta, či máš pár minút času na to, aby si odpovedal na zopár otázok. Tento chlapík si však s telemarketingovým pracovníkom šikovne poradil :-D

Pracovník: Dobrý deň, máte chvíľku na krátky prieskum?

Chlapík: Jasné! My v Evermoon Consulting sme vždy pripravení poskytnúť našim klientom relevantný názor.

Pracovník: Uhm…ok! Prieskum bude trvať maximálne 5 minút a po skončení budete zaradený do žrebovania o trojdňový pobyt v Cancune.

Chlapík: Naša hodinová taxa zahŕňa štandardné služby. Bohužiaľ vás musím upozorniť, že aj keď bude naša konzultácia trvať iba 5 minút, účtovať vám budeme celú hodinu.

Pracovník: Ale pane, toto bude naozaj trvať len 5 minút.

Chlapík: Rozumiem, ale v našej spoločnosti vám aj tak vyúčtujeme minimálne hodinovú taxu. Tá je 225 dolárov. Akým spôsobom budete platiť? Ak máte u nás účet, stačí mi číslo vašej spoločnosti.

Pracovník: Nemáme u vás žiadne konto…

Chlapík: To je v poriadku, pane. Stačí, keď si založíte nové konto pre vašu spoločnosť za malý poplatok. Spolu to bude stáť 257,98 dolárov. Môžete mi nadiktovať číslo kreditky.

Pracovník: My nebudeme za toto platiť 257 dolárov!

Chlapík: Máte úplnú pravdu! Už je po šiestej večer, takže ide o prémiový čas. Takže to bude spolu 517,54. Ďakujem za upozornenie!

Pracovník: Čože? Podľa zákona vám môžeme volať až do deviatej večer.

Chlapík: Evermoon Consulting komunikuje so zákazníkmi 24 hodín denne. Ale od šiestej večer do šiestej ráno ide o prémiový čas. Čakám na číslo vašej kreditky.

Pracovník: Pochopte, ja som vám nezavolal. To bol počítač…

Chlapík

Pracovník: Tak môžeme začať s prieskumom?

Chlapík: Samozrejme, ale musím zapojiť nahrávanie telefonického hovoru. Bude to aj s poplatkom stáť 759,99 dolárov. Akou kartou budete platiť?

Pracovník: Počkajte, zavolám nadriadeného.

Chlapík: Jasne.

Šéf: Dobrý deň, pane, povedali mi, že máte došlo k nejakým problémom.

Chlapík: Nie pane. Váš účet zahŕňa štandardnú konzultáciu, prémiový čas, nahrávanie rozhovoru, spracovanie údajov na vytvorenie konta spoločnosti. Dokopy to bude 1163,67 dolárov.

Šéf: A za čo?!

Chlapík: Predsa za konzultáciu vášho prieskumu. Akým spôsobom budete platiť?

…tú-tú-tú-tú-tú-tú….

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. novembra 2014Zdroj ViralFury, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračná: SITA/AP
K téme
reklama:
reklama:
reklama: