Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bizarné postihnutia! Títo ľudia naozaj existovali!

abnormpeople
11
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tajomné a bizarné veci ľudí akosi priťahujú a fascinujú. Tieto fotky, ktoré vznikli začiatkom 20. storočia sú dôkazmi toho, že ľudia s neuveriteľnými anomáliami skutočne žili…

Frank Lentini sa narodil s funkčnou treťou nohou. Great Lentini, ako mu hovorili, pracoval v cirkuse. Zaujímavosťou je, že mal ženu a deti.

abnormpeople10

abnormpeople9

Maurice Tillet bol známy aj pod menom Francúzsky anjel a stal sa dvojnásobným majstrom sveta v ťažkej váhe. Preslávil sa aj ako filmová hviezda. Maurice trpel poruchou, ktorá spôsobila nadmernú produkciu rastového hormónu.

abnormpeople7

abnormpeople6

Fannie Mills trpela ochorením zvaným Milroyova choroba. To spôsobilo, že jej nohy narástli do obrovských rozmerov – mala ich veľké až 43 centimetrov.

abnormpeople5

abnormpeople4

Ella Harper chodila zvyčajne po štyroch a ľudia jej dali prezývku Ťavia žena. Narodila sa totiž s ortopetickou anomáliou, kvôli ktorej sa jej nohy otočili opačne. Zo svojej nezvyčajnosti dokázala Ella vyťažiť – pracovala v cirkuse a dokázala si zarobiť okolo dvesto dolárov týždenne.

abnormpeople

Jean Libber bol známy ako Double Bodied Man a narodil sa s parazitným dvojčaťom, ktoré bolo pripojené k jeho hrudi. Röntgenové snímky vraj ukázali, že dvojča má v tele tohto muža svoju hlavu s obvodom 15 centimetrov.

abnormpeople11

Jean svojmu dvojčaťu dal dokonca aj meno a hovoril mu Jacques.

abnormpeople12

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 8. novembra 2014Zdroj ViralNova, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., imgur
K téme
reklama:
reklama:
reklama: