Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bobria hrádza v dedinke Kychyňa vás určite dostane

Img_2095.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Na Slovensku je možné nájsť veľa krásnych miest, ktoré vás dostanú aj obyčajnou prechádzkou. Medzi takéto čarovné miesta jednoznačne patrí aj Bobria hrádza v dedinke Kuchyňa. Ide o obec, ktorá sa nachádza v okrese Malacky, na západe Slovenska. Aj napriek tomu, že v súčasnosti je tento drevený most uzavretý, určite sa oplatí ísť sa tam len tak poprechádzať. Už ste na tomto čarovnom mieste niekedy boli?

Vodná nádrž Kuchyňa

Vodná nádrž Kuchyňa je klasická priehrada, nad ktorou bola vybudovaná Borbia hrádza, čo je drevená, vysutá lávka, ktorá vedie ponad vodnú hladinu. Týmto na prvý pohľad obyčajným mostom sa však podarilo vytvoriť zaujímavý priestor na relax. Táto vodná nádrž a jej okolie je obľúbeným miestom nielen pre miestnych obyvateľov, ale aj turistov či rybárov zo širšieho okolia.

Náučný chodník

V blízkosti vodnej nádrže môžete nájsť aj náučný chodník, ktorý vznikol v roku 2015. Dozviete sa tam veľa zaujímavých informácií o zvieratách či vtákoch, ktoré sa na tomto mieste môžu vyskytovať. Dlhý je 1800 metrov a tak sa môžete popri prechádzke aj niečo nové a zaujímavé dozvedieť.

Bobria hrádza

Súčasťou tohto náučného chodníka je aj Bobria hrádza. Ide o drevený most, ktorý je dlhý 300 metrov. Názov vznikol kvôli tomu, že v blízkosti žije celkom veľké množstvo bobrov. V súčasnosti je však bohužiaľ tento most nesprístupnený, pretože je potrebná jeho oprava. Napriek tomu sa určite oplatí ísť si toto miesto pozrieť a len tak sa tam poprechádzať či už sám alebo so svojou polovičkou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 26. decembra 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: