Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bratia predávali na ulici obrovského plyšového medvedíka. Nedarilo sa im, až kým nezastavila Angelina Jolie.

Aj.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tu je príklad toho, že aj svetoznáme hviezdy majú veľké srdce a nie sú to len namyslené postavičky.

Tim Alexander chcel dať svojim dvojčatám Allenovi a Brandonovi lekciu v podnikaní. Ak chcú peniaze, musia si ich zarobiť sami. Tak zobrali ich obrovského medvedíka, ktorého volali „Big Bear“. Išli s ním na ulicu a chceli ho tam predať.

Bratia si chceli zarobiť predajom svojho plyšového medvedíka.

Medved.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Stáli tam hodinu, no vôbec sa im nedarilo. Nikto sa pri nich nezastavil a teda ho ani nepredali. Aj keď ho chceli predať za 50 dolárov, boli by radi aj menšej sume. Keď už sa ho pokúšali napratať späť do auta, zastavil vedľa nich biely cadillac. Kto z neho vystúpil, ich otca veľmi šokovalo. Svetoznáma herečka, ktorá im naozaj veľmi pomohla.

Chlapcov prekvapila Angelina Jolie.

Ajj.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Z auta vystúpila Angelina Jolie. Chlapci skákali od šťastia, ale najzábavnejšie na tom bolo, že sa tešili preto, že našli konečne kupcu a vôbec Angelinu nepoznali. Hneď na to im otec vysvetlil, kto je táto skvelá žena. Chvíľu na to jej povedali, že predávajú plyšáka za 50 dolárov. Čakali, že žena bude sumu vyjednávať a bude ho chcieť kúpiť lacnejšie. No na ich prekvapenie, Angelina dala každému po 50 dolárov. Chlapci boli šťastím celí bez seba.

Medvedd.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Potom medveďa všetci spoločne natlačili do jej auta, rozlúčili sa a Angelina odišla. To len dokazuje, že nikdy neviete, kto bude riadiť auto alebo kto vám náhodou skríži cestu. Je príjemné vedieť, že niektoré osobnosti majú čas zastaviť a urobiť iným ľuďom deň lepším.

Angelina Jolie šokovala svojim skutkom!

https://www.youtube.com/watch?v=bMhzTzFxGQY

Takto sa snažili chlapci predať svojho plyšového medveďa!

https://www.youtube.com/watch?v=ZEI5_x8pSWQ

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 2. septembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: