Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Brnenský Utubering z pohľadu youtubera

Zaznam na celu obrazovku 16. 5. 2018 173201.bmp_.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Kde nájdete najviac youtuberov na jednom mieste? Odpoveďou je Festival Utubering, ktorý aj tento rok otvoril svoje brány vám fanúšikom a počas dvoch zastávok ste tak mohli stretnúť vašich obľúbených  internetových tvorcov.

Lenže, čo ak sa vám nepodarilo zúčastniť sa na štvrtom ročníku tohto festivalu? Nevadí. Prostredníctvom videí môžete aspoň sčasti pocítiť atmosféru, ktorá tam panovala. Youtuber, ktorý sa rozhodol priblížiť tento festival aj prostredníctvom kamery, sa volá Jakub Vzteklý. No vám zrejme bude niečo hovoriť meno Stejk.

Zaznam na celu obrazovku 16. 5. 2018 173220.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Ten pripravil video aj z Pražskej verzie Utuberingu a taktiež aj z Brnenskej. Práve tá časť z mesta, ktoré je bližšie Slovensku, vyšla len nedávno a vy sa tak môžete pozrieť, ako vyzerajú finálne prípravy alebo iné aktivity youtuberov počas tohto festivalu.

Zaznam na celu obrazovku 16. 5. 2018 173354.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

V zostrihu nájdeme napríklad prípravu Stejkovho stanu, boxovaciu challange viacerých youtuberov, ale aj pohlaď z pódia pred zaplneným brnenským Výstaviskom. A komu by bolo málo, môže nahliadnuť aj na Utubering v Prahe, ktorý nájdete taktiež na Stejkovom kanáli.

Zaznam na celu obrazovku 16. 5. 2018 173400.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 16. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: