Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Budú sa rozdávať ceny za najhlúpejšiu smrť! Horúcim kandidátom je muž, ktorý za piercing zaplatil svojim prirodzením!

tit darwin
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
Udeľovanie Darwinovej ceny každoročne dokazuje, akí dokážu byť ľudia hlúpi! Tento rok o prvé miesto bojujú dvaja mladíci, ktorí si ľahli pod vlak, chlapík, ktorý pre piercing prišiel o svoje mužstvo a párik, ktorí pri sexe spadol z balkóna!

V hlasovaní na webstránke www.darwinawards.com mu viac ako 3,5-tisíc hlasujúcich dalo priemernú známku osem a pol. Incident sa údajne stal v Londýne. Nemenovaný muž si na penis nasadil krúžok, no neskôr ho nedokázal sňať. Do nemocnice sa však rozhodol ísť až po troch dňoch, keď jeho pohlavný orgán napuchol a sčernel. Keďže lekári nedokázali krúžok rozrezať a pre poškodenie orgánu odčerpať z neho krv, museli pristúpiť k operatívnemu odstráneniu penisu.

ID-10065887

Na druhom mieste s priemernou známkou 8,4 od približne 3400 hlasujúcich sú momentálne dvaja Holanďania, ktorí sa pod vplyvom alkoholu stavili, ktorý z nich má viac odvahy. Kým jeden si na vlakovej stanici v Rotterdame ľahol na koľajnice s tým, že vlak prejde ponad neho, druhý si k trati čupol za predpokladu, že prichádzajúci vlak prejde bez ťažkostí popri ňom. Medzimestský rýchlik bol však nižší a širší, ako muži predpokladali.

ID-10090756

Hodnotenie 7,9 udelilo takmer 2200 hlasujúcich dvojici, ktorá si užívala sex na balkóne výškovej budovy v Londýne. Po tom, čo muž zdvihol svoju partnerku na zábradlie, sa pár preklopil a spadol z výšky šiestich poschodí. Ani jeden pád neprežil. Rovnaké hodnotenie má aj muž z Arizony, ktorého zabil elektrický prúd, keď sa pravdepodobne snažil ukradnúť káble od elektrického vedenia. Prúdom mumifikovanú mŕtvolu objavili zamestnanci elektrárni v šachte približne dva roky po mužovej náhlej smrti. Prvú päťku so známkou 7,8 uzatvára Muhammad Niaz z Pakistanu, ktorý sa nechal dobrovoľne zabiť miestnym duchovným s tým, že ho svätý muž chvíľu nato oživí.

ID-100283694

Darwinove ceny udeľujú osobám, ktoré si privodili smrť kurióznym a obzvlášť hlúpym spôsobom. Ocenenie môže získať aj osoba, ktorej neuvážene konanie spôsobí neschopnosť reprodukovať sa. Ako uvádza oficiálna webstránka cien, ide o osoby, ktoré sa zaslúžili o zlepšenie ľudského genofondu tým, že sa z neho sami hlúpym spôsobom odstránili.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 4. januára 2015Zdroj SITA, © SITA 2015, ilustračné: freedigitalphotos.net