Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity ukázali svoje halloweenske kostýmy! #4 Určite ťa pobavia! :-)

Collage72.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
instagram.com
reklama:
reklama:

Opäť sa je na čo pozerať.

Celebrity milujú Hallloween a prezliekanie sa do kostýmov najrôznejších farieb a druhov. Dôkazom je štvrtá časť seriálu celebrity v halloweenskych maskách. Tentoraz Lindsay Lohan ako ako mačka a Kelly Osbourne ako kostlivec.

Hallow's eve ? j'adore @kempinskigeneva thank you to my friend @pierresalanitro

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Deep thoughts ?

A photo posted by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Malá morská panna v podaní Mariah Carey.

#TBT Halloween #mermaid #moments ????

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

#FBF Halloween 2008 LA Reunion with my high school bestie @evelizabe miss you batch

A photo posted by Avril Lavigne (@avrillavigne) on

Cindy Crawford ako božská Marilyn Monroe.

Miley Cyrus bola v kostýme aj tankovať na pumpe.  :-D To museli mať jej zamestnanci veselý Halloween.

Smelly is so ratch

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Modelka Tyra Banks sa prezliekla za muža.

Which one is @richardbranson and which one is @tyrabanks??? Happy Halloween!

A photo posted by Tyra Banks (@tyrabanks) on

Lucy Hale straší zo skrine.

#fbf happy Halloween yall

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

Current look #halloweenparty #happyhalloween

A photo posted by Naomi Campbell (@iamnaomicampbell) on

show starts so soon! @hondastage @iheartradio #iheartariana #Focus ♡

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Detské kostýmy.  :-) 

Nemo and Hulk wishing you all a happy Halloween ! ❤️??

A photo posted by Gisele Bündchen (@gisele) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor efkoDátum 31. októbra 2015Zdroj instagram.com, Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: