Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity v uliciach #8: Rita Ora ako bohémka s vrkôčikmi!

celeb 8
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Obtiahnuté šaty, mladistvý mestský štýl aj číra jednoduchosť. Takto sa v uliciach predviedli známe tváre…

Ashley Tisdale potvrdila, že obliecť sa od hlavy po päty do bielej nie je vôbec nudné. Zažiarila!  *good*

Up early in NYC having fun at the #turnerupfronts for @clippedtbs @tbsnetwork

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

Kendall Jenner si k pomerne jednoduchej kombinácii obula vysoké sandále, čím dodala štipku originálnosti. Pozor, len na dlhé  a štíhle nohy!  *acute*

you're the worst

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

Selena Gomez sa vďaka koženkovej bunde a čižmám zahrala na drsnú, no výraz v tvári ju prezradil. Oceňujeme, že k legínám zvolila dlhšie tričko/šaty.  :-)

Mornings!❤️

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Khloé Kardashian rada zvýrazňuje každú jednu krivku svojho tela. Tento minimalistický outfit je fajn, no možno by sme vymenili lodičky za nejaké farebnejšie a hlavne vyzerajúce trochu menej elegantne.  :-)

Coco Austin je podobný prípad. Šatami nič nepokazila, topánky ladia, hoci jej oblečenie aj tak väčšina ľudí nevníma… *pardon*

Love this dress from @devannaloveboutique It came in handy with date night w/ hubby

A photo posted by Coco (@coco) on

Paris Hilton si obliekla „tetičkovské“ šaty, no kožená bunda a slnečné okuliare trochu narušili romantiku a dokopy to celkom hrá. Čo povieš?  :-)

Getting everyone #HighOffMyLove over at @MTVUK! ????

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Alessandra Ambrosio a jej kamoška sa obliekajú pohodlne, no štýlovo. Pokojne sa nechaj inšpirovať, leto už klope na dvere!  *yes*

Arrivederci ❤️??

A photo posted by alessandraambrosio (@alessandraambrosio) on

Rita Ora si nechala na hlave zapliesť dlhokánske vrkôčiky, ktoré si zatočila do obrovského drdolu. Rozviaty čierny top dopĺňa dávku bohémstva a dokopy je to neprehliadnuteľné.  :-)

Goodnight NYC thank you @chrisappleton1 for the gorgeous braids!!!

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

Kylie Minogue to tentokrát vychytala! Bundu si síce požičala od niekoho väčšieho, no vzor jej pristane a vytvorila drzý mestský štýl, v ktorom pôsobí mimoriadne mladistvo.  :-)

Thanks for a really fun time at The #GrahamNorton show! Too many laughs….? catch it on the telly tomorrow!

A photo posted by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

Ellie Goulding zverejnili čierno-biely oufit, ktorý vytŕča z davu vďaka podkolienkam. Nabudúce radi uvidíme aj jej tvár.  *blum*

A photo posted by elliegoulding (@elliegoulding) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 15. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: