Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Český kulturista Jakub Enžl jedáva sedemkrát denne. Z tohto pozostáva jeho strava.

Horizon33_2017 5 4_9 16 55.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Informácie o kulturistike v poslednej dobe môžete zachytiť všade naokolo. Cvičenie a dodržovanie stravy sa zaobaľuje do pojmu zdravý životný štýl. Na sociálnych sieťach figuruje veľké množstvo fitness nadšencov a milovníkov kulturistiky. Medzi nich patrí aj kulturista a tréner Jakub Enžl, ktorý štýl svojho života prezentuje aj na YouTube.

Veľké množstvo ľudí sa odhodláva začať s cvičením v posilňovni, ale nevedia ako správe začať a čo všetko to zahŕňa. Okrem motivácie je potrebné nadobudnúť správne zvyky v stravovaní, čo tvorí minimálne 70% úspechu, a preto Jakub naposledy priniesol video, na ktorom vysvetľuje, čo všetko konzumuje.

Uz jste videli video na muj jídelníček na YouTube? ???

A post shared by Jakub Enžl (@jakubenzl) on

Základ každého dňa tvoria raňajky. Prvé jedlo Jakubovho jedálnička sa skladá z vločiek s kokosom a orechmi, alebo arašidovým maslom. Pokračuje s vajíčkami, zdravými tukmi v slanine, zeleninou a pečivom, ktoré ale nie je úplným zvykom zaraďovať do jedálnička.

Prvý obed ako hovorí, tvorí kuracie mäso s ryžou. Gramáže v jednotlivých jedlách sú pri ľuďoch individuálne. Pokračuje so zdravými mastnými kyselinami v rybách, ku ktorým pridáva ryžu, alebo zemiaky.

Pred posledným jedlom absolvuje tréning v posilňovni, po ktorom nasleduje proteínový drink s rôznymi výživovými doplnkami. Jedlo, ktoré uzatvára Jakubov deň je hovädzie mäso s ryžou, alebo zemiakmi. Pred spánkom už ostáva iba proteín s mliekom, na regeneráciu svalstva počas odpočinku.

Nejnáročnější leg day co jsem kdy jel zejtra na youtube ve 20:00 ?

A post shared by Jakub Enžl (@jakubenzl) on

Ak sa aj ty odhodláš a rozhodneš kráčať po chodníku zdravého životného štýlu, musí to byť najmä o tvojom presvedčení, poznávania svojho tela a hľadaní správnych spôsobov, ktoré ti budú vyhovovať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 4. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: