Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Fitness blogerka sa prestala holiť a po vyše roku ukázala svoje telo

Blogerka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Mladá fitness blogerka sa rozhodla, že sa prestane holiť. Po viac ako roku odhalila na sociálnej sieti svoje telo.

Morgan Mikenas povzbudzuje všetky ženy, aby sa nehanbili za svoje ochlpenie, a aby robili to, v čom sa cítia najpohodlnejšie. Morgan dostáva veľa pozitívnej podpory od jej 7000 sledovateľov na Instagrame. Získala si ich vďaka svojej kondícii, postave a rovnako aj ochlpeniu.

View this post on Instagram

"There is nothing more rare, nor more beautiful, than a woman being unapologetically herself; comfortable in her perfect imperfection. To me, that is the true essence of beauty."~Steve Maraboli ?✨ Not just woman, but everyone! Imagine if everyone just decided that today was the day they loved themselves and embraced every part of them selves. Accepting and loving your body and your "flaws" because you know they are what makes you who you are. If you are focused on being true to yourself in every moment, you are less concerned what others think, which will lead to peace of mind. When you have nothing to hide and you can freely be yourself, there is a profound peace/confidence you will emanate to the world that will inspire others. ✨???I also just posted a new YouTube video on why I don't shave my body hair and how it helped me(link in bio)☺ #bodypositive #spreadlove #behappy #namaste #hairywomen #healing #healthylifestyle #selfcare #loveyourself #beyourself #bethechange #divine #inspireothers #inspirationalquotes #positivity #goodvibesonly #lifeisbeautiful #hairy #gratitude #weareone #higherconsciousness #freespirit #empowerment #smile #feelgood

A post shared by Morgan Mikenas (@i_am_morgie) on

Morgan si spomenula na dobu, kedy bola v škole šikanovaná za jej ochlpenie. Ale teraz je pripravená prijať opäť prirodzený vzhľad. Vo svojom Youtube videu s názvom „Prečo sa neholím“ Morgan hovorí: „Myslím, že prvý dôvod, prečo som sa prestala holiť je, že to zaberalo veľmi veľa času. Trvalo dlho, kým som sa dostala do sprchy a všetko si oholila a tiež si umyla vlasy a telo. Proste jedného dňa som sa spýtala sama seba, prečo to robím? Zaberá to toľko času! Vtedy som sa prestala holiť a neskôr som si uvedomila, že je to celkom pekné. Keď si oholíte ochlpenie, miesto je pichľavé a nepríjemné svrbí. Takže myslím, že toto je ďalší dôvod, prečo som sa tak rozhodla“.

Fitness blogerka zažila aj taký mierny šok, keď si zobrala školákov na plávanie a oni jej povedali, že vyzerá ako človek.

View this post on Instagram

WARNING If body hair offends you, you will want to keep scrolling, no negativity please???? Current physique from 3 weeks of not lifting because of an injury. I'm definitely missing the pump and endorphins for sure, but I love where I am right now. Enjoy your journey. Don't love yourself any less because you no longer have abs, or you are a few pounds heavier. And I'm fully aware that my body hair is clearly visible in this picture, and that's the whole reason I posted it. I've have been getting beautiful emails from females who I inspired to stop removing their body hair and have helped send them on their journey of self love. For that reason I refuse to stop sharing my natural self. So if that is a problem, go ahead and unfollow me! For a majority of my life I have been chasing acceptance and love from others, and not focused what is actually important.. Loving MYSELF and feeling comfortable in my own skin and not needing anyone's approval. Love myself for who I am, and not have to change something about myself to be accepted.. Appreciate yourself and the changes you go through. Don't be so hard on yourself☺️?

A post shared by Morgan Mikenas (@i_am_morgie) on

Veľa žien sa už v extrémne mladom veku začína holiť. A to najmä z toho dôvodu, že ochlpenie pokladajú za akési „špinavé“ a neatraktívne. Holenie by mala byť voľba vykonaná z osobného a hlavne pozitívneho dôvodu. A nie preto, že ženy majú pocit, že to musia robiť.

reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. apríla 2017Zdroj www.unilad.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: