Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapca v škole šikanovali kvôli rase. Preto ho 20 motorkárov takto podržalo

Chlapec.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Šikana na školách stále neutícha a aj tento chlapec by o tom vedel povedať svoje! 

Ľudia sú nepoučiteľní a stále ešte nevyspelí, čo sa šikany týka. Niektorí nedokážu zniesť človeka inej rasy a dávajú to patrične aj najavo. No najhoršie na tom je, že sa to od nich učia aj deti. Neskôr to môže mať vážne následky, ktoré vyústia neraz až do šikany. Tú zažil aj tento chlapec.

https://www.youtube.com/watch?v=zFTTncQFO9I
www.youtube.com

Malý 7-ročný Eze zažíval už v tak mladom veku šikanu v škole. Bolo to kvôli jeho rase a bolo to čoraz nepríjemnejšie. Hrubé a zraňujúce poznámky na jeho adresu, neskôr až vandalizmus. Dokonca chlapcovej mame doškriabali auto a zahádzali ho jedlom. Chlapec sa začal cítiť naozaj veľmi zle.

https://www.youtube.com/watch?v=zFTTncQFO9I
www.youtube.com

Všimol si to aj ich sused. Ten je členom klubu motorkárov a napadla mu skvelá myšlienka. Zhromaždil 20 motorkárov a spoločne ukázali chlapcovi, že je čas mu pripomenúť, že má ich plnú podporu. Dokonca ho čakali aj vonku pred školou, kde im ukázal deti, ktoré ho šikanujú. Tie začali mať mierny rešpekt a už si nedovoľovali ako predtým.

https://www.youtube.com/watch?v=zFTTncQFO9I
www.youtube.com

Krásne gesto motorkárov zdvihlo chlapcove sebavedomie. Dokonca ho povozili aj na motorke. Vždy, keď to bude potrebovať alebo len bude chcieť ísť navštíviť motorkárov, môže tak spraviť. Bol šťastný, že sa takto zachovali. Je úžasné, keď sa nájdu takíto ľudia, ktorí dokážu druhých podporiť.

Krásne gesto od motorkárov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. januára 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: