Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena dala synovi do školského batohu nahrávací prístroj. Keď si ho doma vypočula, bola šokovaná

Autisticky chlapec.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Matka 12-ročného autistického chlapca si všimla, že na ňom nie je niečo v poriadku. Jej zistenie bolo šokujúce. 

12-ročný Camden Davis je autistický chlapec. Navštevuje Akadémiu Hope, ktorá sa špecializuje na výučbu študentov so špeciálnymi potrebami a podľa svojich webových stránok podporuje „začlenenie, povzbudenie, pozitívne vzťahy a uznanie úspechu študenta“.

Camden.jpg
Foto: www.imgur.com

Jeho matka ho zapísala na túto akadémiu s nádejou, že mu poskytne podporné a pochopiteľné prostredie, kde sa môže učiť vlastným tempom. Začala však u syna pozorovať, že vždy po príchode zo školy je nejaký utrápený a inštinktívne vedela, že niečo nie je v poriadku.

Family.jpg
Foto: www.imgur.com

Preto sa v jeden deň rozhodla umiestniť nahrávací prístroj do synovho batohu, aby získala predstavu o tom, čo by mohlo spôsobiť jeho nešťastie, pretože sám to vysvetliť nevedel. Tým, čo zistila, bola šokovaná. Camden bol šikanovaný. Nie však spolužiakmi alebo deťmi na ihrisku, ale špeciálne vyškolenými učiteľmi, ktorí ho mali podporovať.

Autistic boy hidden backpack recorder teachers bullying louisiana milissa davis 22.jpg
Foto: www.imgur.com

„Chcela som plakať, kričať a robiť všetko, čo sa dalo, pretože to bolo naozaj veľmi zlé,“ povedala Milissa. „Posielala som tam svojho syna každý deň a nevedela som, čo sa deje. Šikanovanie je hrozné, keď to robia deti deťom. Ale je to oveľa horšie, keď si dospelí vyberú vaše dieťa“.

Autistic boy hidden backpack recorder teachers bullying louisiana milissa davis 28.jpg
www.youtube.com

Riaditeľka školy Lisa Stone musela konať rýchlo a vyhodila dvoch učiteľov, ktorých bolo počuť v nahrávkach. Milissa okamžite zobrala Camdena zo školy. Jej príspevok v sociálnych médiách o incidente sa stal virálnym, ale bol odstránený, po tom, čo sa dotyční učitelia vytratili zo školy.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. apríla 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: