Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapček dostal od svojej mamy obyčajné tričko. No keď uvidel, čo je na ňom napísané, nemohol prestať plakať!

Chlapec.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niet nad úprimnú detskú lásku. Presvedčí vás o tom tento malý chlapček, ktorý od dojatia nemohol prestať plakať!

Keď si mladá rodina začne plánovať spoločný život, nikdy nevie, čo im do cesty prinesie. Nie všetko ide vždy podľa plánu, ale s tým sa musíme vysporiadať a bojovať, nech sa stane čokoľvek. Pretože jediné, čo spája každú rodinu, je láska. Držať spolu v dobrom aj v zlom. A čo je najrozkošnejšie je práve úprimná detská láska.

Tento malý chlapec menom Jake dúfal, že život mu prinesie veľmi špecifické prekvapenie pre neho a jeho rodičov. Po celé roky dúfal, že jedného dňa sa stane veľkým bratom. Je to veľmi láskavý a ohľaduplný 6-ročný chlapec. Jediné, čo chcel, bola starostlivosť a láska pre jeho rodinu.

Jedného dňa prišla za chlapcom mama s prekvapením. Najprv mu dala prečítať pár kartičiek.

Cita.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Posledná kartička už napovedala chlapcovi o čo ide. A keď uvidel tričko do mamy s nápisom, bol neskutočne prekvapený a dojatý. Až natoľko, že nevedel prestať plakať. Splnil sa mu jeho sen a stane sa veľkým bratom.

Obajtir.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Reakcia drobčeka nenechala suché ani mamičkine oči, však niet sa čomu čudovať. Keď uvidíte, pochopíte. Tento neuveriteľne skromný chlapček by rozplakal nejedného človeka.

Reakcia chlapca na novinku od mamičky!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 8. júla 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: