Chris Martin daroval Gwyneth Paltrow špeciálny darček k rozvodu!

Zdieľať
FILE - This Jan. 11, 2014 file photo shows actress Gwyneth Paltrow, left, and her husband, singer Chris Martin at the 3rd Annual Sean Penn & Friends Help Haiti Home Gala in Beverly Hills, Calif. Paltrow filed for divorce on Monday April 20, 2015, in Los Angeles, citing irreconcilable differences and seeks joint physical and legal custody of her two children with Martin. (Photo by Colin Young-Wolff /Invision/AP, File)
SITA/AP

Rozvod Chrisa Martina z Coldplay a herečky Gwyneth Paltrow nie je žiadna dráma. Potvrdzuje je to aj novinka o dare, ktorý venoval Chris svojej čerstvej exmanželke. 

Jeden z najznámejších šoubiznisových párov sa rozviedol. Gwyneth Paltrow a Chris Martin sú opäť slobodní, no zostávajú priateľmi. Ich vyrovnaný vzťah dokazuje aj údajná dohoda o tom, že dôležité sviatky ako sú Vianoce či narodeniny budú tráviť spolu ako rodina so svojimi deťmi – desaťročnou Apple a deväťročným Mojžišom.

„Naše srdcia sú plné smútku, pretože sme sa rozhodli rozísť. Viac ako rok skúšame, aj spolu, aj oddelene, ako by to s nami mohlo byť a zhodli sme sa, že i keď sa milujeme, ostaneme od seba. Sme a vždy budeme rodina, a vo veľa veciach sme si bližší, ako sme si kedy boli. Predovšetkým sme však rodičia dvoch neskutočne úžasných detí a žiadame, aby ste v týchto zložitých chvíľach rešpektovali naše súkromie,“ vyjadril sa vlani pár prostredníctvom herečkinho portálu Goop. Dvojica tiež uviedla, že podstupuje proces takzvaného vedomého odlúčenia. Tento termín po prvý raz použila losangeleská terapeutka Katherine Woodward Thomas. Program má päť krokov a jeho cieľom je minimalizovať traumu z rozchodu.

Chris Martin dokonca svojej exmanželke daroval zbierku ručne písaných textov Coldplay, ktoré sú o nej. „Vie, že v budúcnosti môžu byť hodné veľa peňazí a chce, aby ich ona a deti mali,“ povedal zdroj pre britský magazín Grazia.

Manželstvo trvalo od decembra 2003, manželia sa údajne rozišli v máji 2013. Rozchod spečatili pred pár dňami rozvodom z dôvodu „neprekonateľných rozdielov medzi partnermi“.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom