Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivý príbeh: Neželaní hostia

Guy 690510_640.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

So ženou sme sa dosť často hádali. No a jedného večera bola mimoriadne neznesiteľná…

V ten večer na mňa kričala z plných pľúc len kvôli tomu, že som nedal dole záchodovú dosku. Už mi tak neuveriteľne liezla na nervy, že som zavolal kamarátovi Petrovi a spýtal som sa ho, či uňho môžem prespať. Samozrejme, že dobrého kamaráta neodmietol.

Peter mal obrovský dom. A to bola ďalšia vec kvôli ktorej na mňa žena často hučala. Všetci moji kamoši mali podľa nej väčší dom ako my. S Petrom sme si dali pár pív a len tak sme kecali. Navrhol mi, aby som uňho zostal tak dlho, ako budem potrebovať, no uistil som ho, že zostanem len na jednu noc. Ustal mi v jednej z jeho hosťovských izieb, mal ich v dome až tri. Vždy však používal pre hostí len tú jednu, ktorá sa nachádzala medzi ďalšími dvoma.

Už som zaspával, keď som zrazu začul z vedľajšej izby vychádzať zvuky. Myslel som si, že je to Peter, tak som to neriešil. No zvuky neprestávali ani po niekoľkých minútach a už ma to začalo otravovať. Išiel som sa teda pozrieť, čo sa to tam deje. Dvere na vedľajšej izbe však boli zamknuté. Išiel som teda do Petrovej izby. Peter už spal, tak som ho zobudil. Povedal mi, že nič nepočul, a tak som sa ho spýtal, prečo sú dvere na prázdnej hosťovskej zamknuté. Povedal mi, že v oboch hosťovských izbách má nejaké osobné veci, a tak ich vždy zamyká. Ešte raz som mu zopakoval, že z izby vychádzajú čudné zvuky, no povedal mi, aby som išiel spať a keď budem opäť niečo počuť, mám mu to prísť povedať.

Tak som sa vrátil späť do postele a v dome bolo úplné ticho. Po polhodine som už opäť konečne zaspával, keď som zrazu začul škriabanie na stenu spolu s veľmi tichým hlasom. Vyskočil som z postele a išiel som to povedať Petrovi. Tentoraz ma už bral vážne. Vzal kľúč od izby a odomkol ju. Vošiel dnu. Zacítil som, že sa z izby vyvalil studený vzduch. Okno bolo otvorené dokorán. Vyzeralo to, že na posteli niekto spal. Prikrývka bola totiž pokrčená. Šatník bol plný prázdnych igelitiek a všetky veci, ktoré tam Peter mal, zmizli. Išli sme hneď skontrolovať aj druhú izbu. Keď sme ju otvorili, prvé čo sme videli, bola temná postava, ktorá vyskakovala z okna. Obaja sme zišli dole a chceli sme postavu chytiť. No keď sme prišli k vchodovým dverám, po temnej postave nebolo nikde ani stopy. Neskôr sme zistili, že sme mali šťastie, že sme toho podivného človeka nechytili.

Keď sme sa totiž vrátili do druhej hosťovskej izby, všimli sme si že posteľná bielizeň je celá zakrvavená a na zemi ležal obrovský mäsiarsky nôž, celý od krvi. Zavolali sme políciu, ktorá útočníka chytila neďaleko. Zistilo sa, že v Petrovom dome žili niekoľko týždňov viacerí bezdomovci, ktorí boli navyše drogovo závislí. A Peter to ani len netušil.  Až potom si uvedomil, že mu z chladničky veľmi rýchlo mizlo jedlo…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 20. apríla 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: