Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivý rituál s názvom Baby Blue – dá sa pomocou neho privolať dieťa Krvavej Mary?

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
electricliterature.com
reklama:
reklama:

Ten, kto správne vykoná rituál Baby Blue, by mal vo svojom náručí pocítiť váhu neviditeľného bábätka. Toto malé dieťa však patrí hrôzostrašnej matke, ktorá si po neho príde.

Ak sa nebojíš vyskúšať tento desivý rituál, tak sa po tme zamkni v kúpeľni. Postav sa pred zrkadlo a ruky daj do takej polohy, ako keby si kolísal dieťa. 13-krát zopakuj vetu „Baby Blue, Blue Baby“ bez pomýlenia sa.

Po poslednom vyslovení danej vety by si v rukách mal pocítiť váhu – hmotnosť neviditeľného novorodenca. Dieťa začne byť rýchlo ťažšie a ťažšie, väčšie a väčšie, až kým nepocítiš, ako ťa škriabe po rukách.

www.babygaga.com

Predtým, než dieťa začne byť príliš ťažké na udržanie, ho musíš spláchnuť dole záchodom a potom sa nesmieš na nejaký čas vrátiť do kúpeľne.

Ak zlyháš a bábätko ostane u teba, tak sa v zrkadle objaví jeho matka. Ňou by mala byť podľa legendy Krvavá Mary. Vykríkne: „Vráť mi moje dieťa!“ čím rozbije zrkadlo a vyslobodí sa z neho. Potom zabije kohokoľvek, kto drží jej dieťa.

vermontdeadline.blogspot.sk
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 4. apríla 2018Zdroj www.scaryforkids.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: