Dobrá správa pre fanúšikov komiksov! Tieto filmy sa dočkajú pokračovania a vieme aj kedy!

Zdieľať
Robert Downey Jr. Chris Evans
This film image released by Disney shows, Iron Man, portrayed by Robert Downey Jr., left, and Captain America, portrayed by Chris Evans, in a scene from "The Avengers." Ahead of the release of next year’s “The Avengers: Age of Ultron” and “Ant-Man,” Marvel is hosting a special 45-minute presentation on Tuesday, Oct. 28, 2014, at the El Capitan Theatre in Hollywood. (AP Photo/Disney)

Štúdio Marvel na nedávnom mítingu potvrdilo pokračovanie niektorých veľkofilmov. Okrem toho predstavili aj novinky.

Ak si fanúšikom filmov Kapitán Amerika, Thor či Strážcovia Galaxie, tak sa môžeš tešiť! Tieto filmy sa dočkajú ďalšieho pokračovania.

Chris Hemsworth
Thor

Takzvaná fáza 3, ktorá zahrňuje premiéry týchto snímok začne v máji 2016 premiérov tretieho filmu Kapitána Amerika, kde sa objaví aj Iron Man alias Tony Stark. Fáza bude trvať až do roku 2019, kedy by svoju štvrtú premiéru mali mať Avengeri s podtitulom Nekonečná vojna 2.

Okrem toho štúdio konečne potvrdilo to, o čom sa už dlhšie šepkalo. Herec Benedict Cumberbatch si zahrá postavu Doktora Strangea v novo pripravovanom marvelovskom filme. Ten by mal mať svoju premiéru v roku 2016.

Box Office
Strážcovia Galaxie

Vo fáze 3 sa nachádzajú aj filmy ako Strážcovia Galaxie 2 s premiérou v roku 2017. V tomto roku by mali diváci uvidieť aj tretie pokračovanie Thora s podtitulom Ragnarok. V roku 2018 sa do kín dostanú filmy Avengers: Nekonečná vojna 1 a Kapitán Marver. Organizátori potvrdili aj návrat obľúbeného záporáka Lokiho v treťom Thorovi. Fanúšikovia komiksov sa majú teda na čo tešiť!

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom