Jeden z najočakávanejších filmov mal svoju premiéru v Los Angeles! Nechýbali na nej ani známe tváre!

Zdieľať
LA_Premiere_Of_-3

Veľkofilm Interstellar rozhodne patrí medzi tie najočakávanejšie trháky tohto roka. Včera bol predstavený vybranej spoločnosti v Los Angeles.

Tento film je asi prvou snímkou, v ktorej účinkuje hneď päť oscarových hercov Matthew McConaughey, Matt Damon, Anne Hathaway, Michael Caine a Ellen Burstyn. Okrem toho si tu zahrala aj Jessica Chastain, ktorá bola na pozlátenú sošku nominovaná už dvakrát!

Film režiséra Christophera Nolan sa dočkal včera svojej premiéry v Los Angeles. Na červenom koberci nechýbali ani spomínaní herci. Jessica Chastain pre novinárov prezradila, že aj keď sa zdá, že je to film o vesmíre, nie je to celkom tak. Je to skôr o láske a vzťahu medzi otcom a dcérou. „Chris aj Matthew sú otcovia. Myslím si, že Chrisovi, ako otcovi, je tento príbeh veľmi blízky,“ vyjadrila sa na premiére.

LA_Premiere_Of_
zľava: Anne Hathaway, Jessica Chastain Foto: www.imgur.com

Oscarom ocenený Matthew prezradil, že po natáčaní musel dlho oddychovať. „Muselo si oddýchnuť moje telo, musela si oddýchnuť moja myseľ. Desať dní som oddychoval, lebo to bola skutočne dlhá cesta. Bolo to ťažké,“ uviedol novinárom.

LA_Premiere_Of_-1
Herec Matthew McConaughey Foto: www.imgur.com

Na premiére nechýbal ani skladateľ hudby Hans Zimmer a brat režiséra, ktorý napísal scenár k filmu. Pôvodne bol určený pre Stevena Spielberga. „Tento film je o rodičoch a deťoch. Keď som začínal s písaním, nemal som deti. Teraz mám ročnú dcérku. Takže pozeranie tohto filmu je teraz pre mňa emocionálne úplne rozdielne,“ prezradil Jonathan Nolan.

LA_Premiere_Of_-2
Na premiére nechýbala ani manželka Matthewa Camila Alves Foto: www.imgur.com

Film sa odohráva v nie tak ďalekej budúcnosti, kedy planéte hrozí zánik. Skupina vedcov sa preto vydáva do vesmíru a snaží sa nájsť miesto, kde by mohlo ľudstvo prežiť. V našich kinách si ho môžeš pozrieť už 6. novembra.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom